Strategické online hry.

Strategické online hry

Magic: The Gathering Arena

Klasická karetní hra on-line v novém kabátu. Tvořte balíky a porážejte soupeře v nekončící bitvě o mistra magie.

Hrát zdarma O hře

The Settlers Online

Oblíbená klasika se vrací v online verzi! Malá vesnička se pod Vašima rukama může změnit v prosperující impérium. Těžte suroviny a stavte, brzy budete mít elegantní sídlo.

Hrát zdarma O hře

War Thunder

Pro příznivce vojenské historie a masivních bojových akcí je tu War Thunder. Zahrajte si za Německo, Velkou Británii, USA či SSSR, nasaďte do bitvy tanky, letectvo nebo loďstvo.

Hrát zdarma O hře

Tribal Wars 2

Staňte se obávaným rytířem, který vstoupí do historie! Tribal Wars rovná se opevněné hradby, silné armády a politická taktika, stačí vše jen vhodně zkombinovat.

Hrát zdarma O hře

Grepolis

Postavte městečko v době antického Řecka a objevte sílu řeckých bohů, kteří vám pomohou rozdrtit jednotky soupeře. Záleží jen na vašich strategických schopnostech a rozhodnutích.

Hrát zdarma O hře

World of Warships

Klasickou hru Lodě už hrál každý, ale zkusit si nefalšovanou akci na moři? Plus je česká lokalizace hry a navíc i pestrý výběr jednotek. Změňte koloběh dějin nebo stůjte na straně vítězů!

Hrát zdarma O hře

Skyforge

Klasická MMORPG, kde se můžete postavit bohům! Navštivte málo probádané světy, bojujte s nepřáteli a plňte zajímavé úkoly. Vyberte si jedno ze třinácti povolání a hurá na věc!

Hrát zdarma O hře

Aion

MMORPG hra, která se nikdy neomrzí! Nekonečný souboj dvou světů, personifikovaného dobra a zla. Vyberte si povolání – válečník, mág, kněz, inženýr či umělec a dejte se do hraní.

Hrát zdarma O hře

World of Tanks

Akční MMO střílečka z druhé světové války, která otestuje vaše strategické uvažování a nabídne tanky rozmanitých vlastností a národností. Jedna z nejpopulárnějších her posledních let.

Hrát zdarma O hře

Big Farm

Vybudujte fungující statek, pěstujte plodiny, chovejte zvířata a zajistěte si trvalou obživu ve světě virtuálního farmaření.

Hrát zdarma O hře

Affected Zone Tactics

On-line tahová strategie jako řemen s bohatými možnostmi kooperačního PvP boje. Když se do postapokalyptického světa přimíchá ještě ten paralelní, je rozhodně o zábavu postaráno.

Hrát zdarma O hře

My Little Farmies

Jak se farmařilo za starých časů? To si vyzkoušíte v plné kráse. Zapomeňte na kombajny, vyspělou techniku nebo dotace z EU, v této hře si musíte všechno vypiplat a především vyklikat sami.

Hrát zdarma O hře

My Free Zoo

Vyzkoušejte slasti i strasti ředitelé zoologické zahrady. Postarejte si o zvířata i zaměstnance a vybudujte zoo přesně podle vlastních představ. Casual gamesa nejen pro milovníky zvířat.

Hrát zdarma O hře

Travian

Fenomén mezi strategickými on-line hrami. Vybudujte vlastní vesnici, rozšiřte své území a vytrénujte velkolepou armádu. Spojte se s ostatními v mocnou alianci a získejte naprostou moc.

Hrát zdarma O hře

Forge of Empires

Online budovatelská webovka, ve které se stanete vůdcem vlastního impéria. Dokážete ho provést všemi historickými epochami až do současnosti? To záleží na vašem strategickém umu.

Hrát zdarma O hře

OGame

Nemusíte zrovna projít Hvězdnou bránou, abyste se dostali do nových světů. Vybudujte vlastní civilizaci, která bude nejenom fungovat, ale především prosperovat.

Hrát zdarma O hře

Ikariam

Jaké to asi je postavit malé městečko na břehu moře, získávat suroviny a postupně vybudovat mocné antické impérium? Zažijte Ikariam naplno a ukažte ostatním, jak má pravé město vypadat.

Hrát zdarma O hře

Elsword

Anime MMORPG, ve kterém budete ve svižném tempu řezat rozmanité nepřátele napříč více než 50 unikátními dungeony. Navíc s nepřebernými možnostmi “vymódění” vaší postavy.

Hrát zdarma O hře

Travian Kingdoms

Staňte se guvernérem nebo rovnou králem ve světě Travianu a rozehrajte vojenskou i diplomatickou hru tak, abyste vybudovali mocné impérium. Hrajte jako Gal, Germán nebo Říman.

Hrát zdarma O hře

Star Conflict

Akční MMO vesmírná střílečka se spoustou modelů lodí, svižných bitev a možnostmi rozvoje arzenálu i strategie. Dokážete přežít sami nebo se přidáte k ostatním a smlsnete si na jiné frakci?

Hrát zdarma O hře

Strategické online hry

Staňte se mocným vojevůdcem, vybudujte prosperující město a ukažte ostatním, která strategie je nejefektivnější. Strategické hry zpravidla kombinují stavbu vaší základny a boje proti AI či ostatním hráčům. Díky tomu vznikají komplexní tituly, ve kterých musíte přemýšlet nejenom nad bitevními plány, ale také se starat o vaše město, hrad, vesmírnou základnu či celou civilizaci.

Jakou cestou se vydáte?

Pokud mluvíme o strategiích typu Grepolis či Travian, máte k dispozici 2 základní možnosti. Buď budete budovat vlastní město a obchodovat s ostatními, nebo se vydáte na pořádnou válečnou jízdu. Obě cesty mají své výhody i nevýhody a vždy budete potřebovat nějakou tu podporu od členů aliance či přátel, se kterými máte spojenectví.

Pestrá armáda i tanky

Mezi nejoblíbenější strategické hry současnosti patří zejména ty s vojenskou tematikou. Své velitelské vlohy otestujete na bojišti nejenom mezi vojáky, ale také se pustíte do bitev s tanky, vesmírnými loděmi či zmutovanými monstry.

Strategie v reálném čase i tahové s limitem na rozmyšlenou

Vrhněte se do akce v reálném čase a sledujte, jak vaše jednotky rabují, plení a likvidují nepřátele. Nebo si chcete své tahy náležitě promyslet, vyzkoušet nové útoky a překvapit protivníka? V rámci tahových strategií můžete po libovolně dlouhou dobu (nebo po určitý časový interval) přemýšlet a hledat nové způsoby, jak zaútočit, případně si přichystat několik tahů dopředu. Nižší herní tempo, zato však maximální důraz na váš herní plán a atributy útočících jednotek.

Ve všech případech hraje důležitou roli rozmístění a pozice jednotek, jejich slabosti a odolnosti, a tak musíte každý útok, tah a krok promyslet, nejlépe dostatečně dopředu a s nějakým záložním řešením vždy po ruce. V PvP arénách se totiž může stát cokoli a o strategická překvápka zde není nouze.

Hlavní přednosti strategických online her

  • Role vojevůdce i stavitele současně
  • Široké možnosti upgradů a vylepšení
  • Bohatá tematika
  • Spousta možností, jak uplatnit vlastní unikátní strategii