Elsword.

Elsword

Hlavní devizou tohoto on-line titulu jsou bohaté možnosti přizpůsobení vašeho charakteru. Vylaďte si hrdinu pomocí široké škály prvků a doplňků. Každá postava je jednoduše unikát a záleží na vaší představivosti.

Zběsilé tempo

Vrhněte se do fantastického anime světa v divokém beat-em-up mlátičce a prosekejte si svoji vlastní cestu k vítězství. Různorodé výpravy do dungeonů můžete absolvovat s partou přátel nebo neznámých hráčů. V kooperaci s ostatními otestujete své bojové schopnosti na maximum. Arény ve světě Elsword vám poskytnou jedinečnou příležitost pro parádní on-line řádění.

Charaktery Elsword

Elsword online hraVybírat můžete z 10 základních postav, přičemž každý z nich se specializuje na 1 ze 3 tříd a v pozdější fázi hry pak tuto bojovou třídu ještě rozvinout. Všechny postavy disponují unikátními schopnostmi, slabostmi a odolnostmi, v rámci každé třídy si definujete svůj vlastní herní styl, se kterým vyrukujete na protivníky. Díky až 25 000 objektům si vytvoříte zcela jedinečnou postavu přesně podle vlastních představ, včetně originálního oblečku a dalších doplňků.

Epické souboje

Ovládněte impozantní bojová komba v rámci PvP i PvE bitev, Připojte se k ostatním hráčům a zažijte impozantní dobrodružství ve skupince nebo v rámci celé guildy. Probojujte se až na vrchol a ukažte ostatním, jak se to správně hraje při PvP kláních v reálném čase.

Za své snažení získáváte zkušenosti, díky čemuž posléze odemykáte nové dovednosti, vyvíjíte charakter a pomocí craftingu také mohutně personalizujete. Díky ucelenému systému dovedností a atributů objevíte nejrůznější bojové strategie. Side-scrolling RPG akce, která vás dostane.

Bohaté komunitní aspekty

S ostatními hráči můžete vytvářet guildy a plnit denní i týdenní questy a spolupracovat na dosažení nejsladších vítězství.