MMORPG.

Nejlepší MMORPG hry zdarma

RAID: Shadow Legends

Zkoumejte s týmem hrdinů svět Telerie, získávejte předměty a zkušenost, vylepšujte své postavy a pusťte se do obávaných bossů.

Hrát zdarma O hře

Aion

MMORPG hra, která se nikdy neomrzí! Nekonečný souboj dvou světů, personifikovaného dobra a zla. Vyberte si povolání – válečník, mág, kněz, inženýr či umělec a dejte se do hraní.

Hrát zdarma O hře

TERA

MMORPG s otevřeným herním světem a originálním soubojovým systémem. Zahrajte si na hrdiny jako obvykle, ale tentokrát si všechny ty souboje užijete naplno.

Hrát zdarma O hře

War Thunder

Pro příznivce vojenské historie a masivních bojových akcí je tu War Thunder. Zahrajte si za Německo, Velkou Británii, USA či SSSR, nasaďte do bitvy tanky, letectvo nebo loďstvo.

Hrát zdarma O hře

League of Angels 2

Andělské MMORPG ve webovém prohlížeči s tahovými souboji, ve kterém se vrhnete do boje proti přisluhovačům ďábla. Vylepšujte postavu, spojte se s ostatními a dosáhněte epických vítězství.

Hrát zdarma O hře

Skyforge

Klasická MMORPG, kde se můžete postavit bohům! Navštivte málo probádané světy, bojujte s nepřáteli a plňte zajímavé úkoly. Vyberte si jedno ze třinácti povolání a hurá na věc!

Hrát zdarma O hře

Elsword

Anime MMORPG, ve kterém budete ve svižném tempu řezat rozmanité nepřátele napříč více než 50 unikátními dungeony. Navíc s nepřebernými možnostmi “vymódění” vaší postavy.

Hrát zdarma O hře

S.K.I.L.L. – Special Force 2

Akční online střílečka z pohledu první osoby, ve které se stanete členem vojenské bojové jednotky. K dispozici budete mít pěknou řádku zbraní a vybavení, abyste si to se soupeři náležitě vyřídili.

Hrát zdarma O hře

Hero Zero

Vytvořte si akčního hrdinu podle svého nejlepšího gusta a pusťte se do hraní. Začněte s outsiderem, kterého si vypipláte ve skutečně uznávanou osobnost. Virtuální svět na jedničku!

Hrát zdarma O hře

World of Warships

Klasickou hru Lodě už hrál každý, ale zkusit si nefalšovanou akci na moři? Plus je česká lokalizace hry a navíc i pestrý výběr jednotek. Změňte koloběh dějin nebo stůjte na straně vítězů!

Hrát zdarma O hře

Big Farm

Vybudujte fungující statek, pěstujte plodiny, chovejte zvířata a zajistěte si trvalou obživu ve světě virtuálního farmaření.

Hrát zdarma O hře

World of Tanks

Akční MMO střílečka z druhé světové války, která otestuje vaše strategické uvažování a nabídne tanky rozmanitých vlastností a národností. Jedna z nejpopulárnějších her posledních let.

Hrát zdarma O hře

Bleach Online

Tahové MMORPG na motivy populárního asijského seriálu. Klasické herní principy v originální manga balení vás dostanou. Otestujte své dovednosti a užijte si zase něco trochu jiného.

Hrát zdarma O hře

Affected Zone Tactics

On-line tahová strategie jako řemen s bohatými možnostmi kooperačního PvP boje. Když se do postapokalyptického světa přimíchá ještě ten paralelní, je rozhodně o zábavu postaráno.

Hrát zdarma O hře

Star Conflict

Akční MMO vesmírná střílečka se spoustou modelů lodí, svižných bitev a možnostmi rozvoje arzenálu i strategie. Dokážete přežít sami nebo se přidáte k ostatním a smlsnete si na jiné frakci?

Hrát zdarma O hře

Metin 2

Akční MMORPG, ve které padající kameny Metiny natropí pěkný zmatek. Vydejte se do boje proti příšerám i ostatním hráčům z nepřátelských cechů. Získávejte odměny a vylepšujte svoji postavu.

Hrát zdarma O hře

Sword Art Online Legend

Webové MMORPG na motivy oblíbeného anime Sword Art Online. Zažijte vzrušení z epických bitev, vylepšujte svůj charakter a objevte vzácné poklady, které na vás čekají ve světě SAO’s Legends.

Hrát zdarma O hře

MMORPG

Zažijte rozmanitá dobrodružství s vámi vytvořeným hrdinou, vylepšujte jeho vlasti v rámci bojů proti umělé inteligenci nebo ostatním hráčům. Toť hlavní podstata MMORPG her.

Vytvořte si hrdinu podle svého gusta

Základem každého pořádného MMORPG je vaše postava. Podle možností konkrétní hry můžete svoji postavu vyladit do těch nejmenších zjevných detailů. Hlavní hrdina může vypadat jako vy nebo naopak můžete popustit uzdu fantazii a vytvořit roztodivnou bytost.

Různé typy ras i „obyčejný“ člověk

S tvorbou postavy úzce souvisí také výběr rasy či herní třídy. V MMORPG jste ihned na začátku postaveni před velké rozhodnutí – za jakou rasu, frakci či rod budete hrát. To s sebou nese základní atributy, styl boje a strategii. Na to se v pozdější fázi hry nabaluje také určitá specializace, která prohlubuje vaše stávající dovednosti nebo odemyká nové.

Fantasy svět i život sportovní hvězdy

V rámci MMORPG her se nemusíte jen prohánět s gigantickým mečem v naleštěné zbroji. Dnešní hry jsou tematicky různorodé a můžete si vyzkoušet život fotbalového hráče, který je na počátku se kariéry, a další sportovní odvětví.

Interakce s ostatními hráči aneb ve více hráčích se to lépe táhne

Základem každého správného MMORPG je komunikace a spolupráce s ostatními hráči. Na hrací ploše se setkáváte s dalšími hráči, ke kterým se můžete přidat v boji proti drsným bossům nebo se s nimi utkat tváří v tvář v PvP aréně. Samozřejmostí je zabudované chatovací okno pro přehlednější komunikaci, udílení rad a tipů.

Do interakce patří také obchodování se surovinami či předměty. Díky tomu urychlíte progres a získáte užitečné zbraně, výzbroj či power-upy.

Staňte se členem nebo velitelem guildy, cechu či jiného společenství. Pravá síla tkví ve spojení rozmanitých herních strategií, odlišných stylů a vlastností postav nebo hráčů. I při fotbalovém zápase je potřeba, aby každý plnil svoji roli na maximum, má-li být dosaženo kolektivního úspěchu.

MMORPG hry jsou postaveny na komplexních hráčských schopnostech. Kromě postřehu a reflexů je kladen důraz také na hráčskou strategii a řekněme určité diplomatické chování vůči soupeřům i souputníkům.

Hlavní přednosti MMORPG

  • Výběr rasy, třídy nebo typu bojovníka
  • Interakce s ostatními hráči
  • Postupné vylepšování postavy