Legends of Honor.

Legends of Honor

Středověký panovník, který neměl silné město a pořádný příjem surovin, ten si mohl rovnou sbalit korunu, žezlo, vzít pár dukátů do ranečku a jít o hru dál. A jak se s nelehkým úkolem vybudovat prosperující město vypořádáte vy?

Město – to je základ

Středobodem celé hry je vaše město, které postupně vylepšujete, stavíte budovy a budujete jeho infrastrukturu. Vaše pevnost je tou nejdůležitější budovou, od které se odvíjí všechny další možnosti. Postupně se vaše původní hranice města budou rozšiřovat získáte více místa a další budovy. Jejich specifické vlastnosti vám umožní naplno otevřít potenciál hry. S rozvojem města jde ruku v ruce také nárůst obyvatel a jejich požadavků. Běžní obyvatelé jsou stejně důležití jako silné vojsko, a tak dbejte na požadavky obyčejného lidu a budujte silné vojsko.

Bez surovin se neobejdete

V Legends of Honor je vše provázáno a vše souvisí se vším. Ke všemu je potřeba dostatek surovin, s nimiž si můžete dovolit nové budovy, vylepšení a rozvoj jednotlivých aspektů. Kámen, dřevo, železo, síra, peníze a další vám umožní postavit mocné impérium, které by vám záviděl i Alexandr Makedonský.
Každou surovinu získáváte z daného objektu s pomocí obyvatel města i přičinlivým klikáním, díky čemuž si můžete v rámci některé suroviny přilepšit vlastním úsilím.

Spokojené obyvatelstvo – základ státu

Nebuďte jako dnešní politici a starejte se o dobrou náladu mezi obyvateli. Uvidíte, že se vám odmění pilnou prací a produkcí surovin. Pokud budete napadeni, jejich nálada se rapidně sníží. Naopak zakoupením dekorace si je zase nakloníte na svoji stranu.

Legends of Honor - hrdinovéNaverbujte silné vojsko, které budí respekt

Na okolní mapě je spousta hráčů, kteří si na vás dělají zálusk. Se silným a vyváženým vojskem jim přistřihnete křidýlka. Kromě obrany hradu můžete také útočit na ostatní, což, řekněme si to upřímně, je mnohem větší legrace. Postavte kasárna, zvolte si hrdinu a hurá do boje. Každou jednotku můžete upgradovat a vyzbrojit u kováře pro zlepšení bojových atributů.

Útoky na ostatní zvyšují váš respekt a přinášejí do státní kasy pěkný příděl surovin.

Diplomacie aneb Spolupráce s ostatními

Vyberte si jednu z frakcí a staňte se součástí aliance. Toto spojení znamená výhody, ale také povinnosti. Spojte se v boji proti ostatním, posílejte jednotky na obranu i útok a zažijte masivní bitvy, které vám přinesou čest a slávu.

Komplexní budovatelské strategie Legends of Honor, ve které je hlavní esencí budování vašeho města. Postupně rozvíjejte stávající budovy a získáte nové. S každou budovou máte více možností a propracovanější strategii. Staňte se členem aliance, abyste si hru Legends of Honor užili se vším všudy.