Travian Kingdoms.

Travian Kingdoms

Založte galskou, germánskou nebo římskou vesnici, ve kterém založíte hlavní centrum své budoucí říše. Vytrénujte početnou armádu z rozmanitých jednotek a vrhněte se do boje proti ostatním hráčům dříve, než se ocitnete pod sprškou neutuchajících útoků. Získejte si reputaci správnými rozhodnutími a ukažte ostatním, že vaše vesnice není jen do počtu a že si z vás farmu nikdo neudělá.

Spolupráce s ostatními – to je aliance

využijte sílu aliance a porazte ty nejsilnější soupeře a rivaly. Založte novou mocnou alianci nebo se přidejte do té existující. S pomocí ostatních máte mnohem více možností a podpory. Se svými spoluhráči a správně aplikovanou strategií se roztřesou jednotky i velmi zkušených velitelů. Ve světě Travian Kingdoms na vás čeká více než 1.5 milionů hráčů. Dobývejte četná území, produkujte suroviny nebo získávejte v rámci četných bitev. Stejně jako se zlatem, tak také se surovinami můžete obchodovat s dalšími hráči nebo podpořit svoji alianci.

Král nebo guvernér

Absolutní novinka. Chcete do hry vstoupit jako král nebo jako guvernér? Oba posty mají své výhody a umožňují různé herní strategie. V roli krále musíte chránit své poddané a především guvernéry, kteří pro vás odvádějí pořádný kus práce. Je to však práce poctivá? To už si musíte ohlídat sami. S pomocí svých spojenců rozšíříte své území a vytvoříte velmi mocné vojsko.

Při hře za guvernéra budete mít na starost především budování vesnic a jejich fungování. Přidejte se do tajného spolku a získávejte důležité informace. Ty můžete využít pro vašeho krále, čímž mu vyjádříte loajalitu, nebo ve svůj prospěch a ve správný okamžik svrhnout z krále z jeho teplého místečka na trůnu. Pozor však, aby si vás král neproklepnul, jak plníte jeho příkazy. Každá role má své unikátní možnosti a záleží na vás, který styl vám vyhovuje více.

Titul Travian Kingdoms lze hrát nejenom na PC, ale také na chytrých mobilních zařízeních.