Goodgame Empire.

Goodgame Empire – vybuduj impérium

Díky velmi jednoduchému uživatelskému rozhraní a grafice se ihned vrhnete do akce. jednotlivé budovy postavíte na vyznačená místa rychle a jednoduše. Pomocí herních questů nejenom ideálně vplujete do děje hry, ale také si velmi zábavnou formou vyzkoušíte všechny základní možnosti hry. Jak je ale dokážete rozvinout do mocného království, to už záleží na vašich strategicko-budovatelských schopnostech.

Suroviny, budovy a vojsko

Základem pro správné fungování vašeho města je dostatek surovin. Dřevo, kamení a jídlo jsou doslova hnacím motorem a je na vás, jak rychlý bude rozkvět vašeho impéria. Jakmile zajistíte potřebné zásobování, přesunete se do vojenské sféry, Postavte dílny, kasárna a začněte produkovat zástupy vojáků, kteří budou sloužit ve vašem jméně, a další stroje na útok či obranu. Postavte silné zdi a myslete i na obranu. Ve světě Goodgame Empire nejste sami, a tak vás při nedostatečné obraně překvapí kdejaký hejhula s miniaturním vojskem.

Budujte a plánujte s rozmyslem

GoodGame Empire zdarmaAkcí a možností je mnoho, přičemž je postupně odemykáte trpělivou hrou a postupným progresem. Veškeré své snažení musíte naplánovat a rozčlenit, ať už budete verbovat vojáky, stavět nové a lepší budovy apod., všechno trvá nějaký ten čas. Pomocí správné zvolené strategie toho zvládnete více a za kratší čas.

Kromě hlavních questů vás čekají i zábavné vedlejší úlohy, které přinášejí obohacení a originalitu v porovnání se standardní budovatelskou činností. Využijte speciální bonusy a pracujte rychleji, pomáhejte svým poddaným a starejte se o jejich spokojenost.

“Výlety” do blízkého i vzdáleného okolí

Dobuďte hrady soupeřů v rámci PvE a PvP bitev, Čím silnější a pokročilejší hrad vyplníte, tím lepší odměny získáte. Použijte své vojsko, obléhací stroje a prorazte obranu hradeb ve velkém stylu.
Samotný útok nemůžete ovlivnit, o to více je však důležité každý atak náležitě naplánovat.

Vizuál celé hry potěší všechny začínající stratégy. Dynamická grafika dává hře ten správný šmrnc. Ve hře získáváte také speciální objekty a předměty, které ve velké bitvě mohou misky vah převážit na vaši stranu.