Skyforge.

Skyforge

Online hry jsou masivně se rozšiřujícím žánrem, ve kterém se stále nacházejí další nové a nové zajímavé koncepty, které oslovují miliony hráčů na celém světě. Mezi takové hry patří také Skyforge, sci-fi online RPG, ve kterém dostanete roli boha, který má za úkol chránit svoje území proti útočníkům, nestvůrám a dalším nebezpečím. K dispozici máte otevřený svět, což je jistě velkým plusem. Skyforge je hrou bez jakýchkoliv limitů. Můžete hrát sami, s kamarády, nebo dokonce v ještě větší skupině, ve které můžete bránit svět Aelion.

Hra bez hranic

Skyforge je unikátní také tím, že disponuje vlastní sociální sítí, na které mohou i při hraní hráči spolu komunikovat, sdílet novinky a udržet se v kontaktu s ostatními. To opravdu jen tak nějaká hra nemá.

Nadpřirozené schopnosti

Jako bůh máte samozřejmě k dispozici širokou škálu nadpřirozených schopností, s pomocí kterých můžete ovlivňovat svůj svět a také bojovat s nepřáteli. I to činí ze Skyforge unikátní hru, která nemá ve světě online hraní obdoby. Málokterá online hra je totiž skutečným AAA titulem s takovými ambicemi.

A protože každému hráči vyhovuje trošku jiný herní styl, máte na výběr z několika tříd postav, za které můžete hrát. A samozřejmě si je můžete všechny vyzkoušet a vybrat si, která vám sedí nejvíc. Každá třída vyjadřuje, jakou hlavní schopností váš bůh disponuje. A tak zatímco někteří preferují schopnost mrazit, jiní si lépe vyhrají s paladinem nebo kinetickým bohem. Volba je jen na vás.

Herní svět

Herní svět Aelion se skládá z mnoha různých lokací. Každá je do detailu propracovaná a má svoje specifika. Vše je samozřejmě zpracováno v prvotřídní 3D grafice, ze které budete jednoduše unešení a na hodně dlouhou dobu nebudete chtít svět Aelionu opustit. Skyforge vás totiž naplno pohltí a jen tak vás nepustí, na to se můžete spolehnout.