Elvenar.

Elvenar – online fantasy

Online hry šly vždy velmi dobře k sobě s fantasy světem. Proč? Protože svět fantasy vám přináší téměř neomezené možnosti, co se týče vymýšlení herních prvků a tajuplných příběhů plných mystických odboček a kliček. V dnešní době patří online prohlížečové hry mezi ty vůbec nejhranější tituly a k těm nejlepším patří hra Elvenar. Ta pojednává o stejnojmenném světě, který byl svého času velmi mocný, ale před mnoha lety byl opuštěn a nyní je znovu objevován jak lidmi, tak elfy.

Zvolte si mezi lidmi a elfy

Už z názvu je možné odvodit, že se vše bude točit kolem elfů a dalších mýtických postav. Vaším úkolem je vybudovat prosperující město za využití všech možností, které vám skýtá herní svět. Alfou a omegou celé hry Elvenar, stejně jako u všech dalších her tohoto druhu, je vybudování fungujícího hospodářství. Je to jako v reálném světě. Pokud totiž vámi ovládané město nebude správně fungovat, jeho obyvatelé nebudou vůbec schopní běžné činnosti.

Můžete si svobodně vybrat, jestli budete hrát za elfy nebo za lidi. Obě rasy mají svoje odlišné budovy i postavy a obě mají svoje výhody i nevýhody. Je jen na vás, se kterou rasou vás bude hraní bavit víc.

Objevte online svět Elvenaru

Postupem času si budete rozšiřovat svou sféru vlivu při objevování dosud neznámých oblastí. K procházení herním světem vám poslouží vývoj nových technologií i tajemné vlastnosti elfů.

Ve svém městě můžete, podobně jako v jiných budovatelských strategiích, stavět nejrůznější budovy, z nichž každá má nějaký specifický účel. Ať už jde o budovy obytné, hospodářské nebo válečné.

Ve velmi rozsáhlém herním světě máte možnost spolupracovat i s ostatními hráči, kteří se ponořili do světa Elvenar. Samotná hra je samozřejmě zcela zdarma, ačkoliv vám nikdo nebrání usnadnit si postup pomocí mikroplateb.