Star Conflict.

Star Conflict

Vesmír, toť místo, ve kterém se odehrává spousta vynikajících her. A akční MMO Star Conflict není výjimkou. Ihned po spuštění se vrhněte do brázdění kosmického prostoru. Jdeme do nekonečna a ještě o fous dál.

Vítejte ve svém hangáru

Hangár je alfou a omegou celé hry. Zde se vyzbrojujete a vyrážíte na dobrodružství. K dispozici máte 3 typy lodí, které určují váš herní styl. Vybírat můžete mezi rychlými, ale slabými průzkumníky, těžce ozbrojenými fregatami nebo bojovými stíhačkami, které jsou vyvážené po stránce rychlosti i palebné síly.

K dispozici máte stovky modulů a modifikací, které vám umožní určit si vlastní strategii hraní a vypiplat luxusní stíhačku. Těch je mimochodem ve hře více než 100, takže po stránce možností a účelů není nic, co by vám Star Conflict nedopřál.

Čeká na vás celý vesmír

I když je vesmír nekonečný, stejně se vždycky najde někdo, kdo vyvolá konflikt. Intergalaktická akční MMO střílečka vám umožní otestovat vaše letecké schopnosti naplno. Staňte se elitním pilotem a ukažte ostatním, že pokud se s vám dostanou do křížku, zbude z nich hrstka hvězdného prachu.

Záleží na vás, jakou taktickou roli v boji si zvolíte a jaká bude vaše role v týmu. Hluboký vesmír vám nabízí enormní množství vyžití, plněním úkolů získáváte cenné předměty, které vám umožní vyrábět vlastní lodě. Nechybí ani bohatá interakce s hráči.

Samotář nebo velitel flotily lodí?

Je libo masivní PvP bitvy či jen likvidačka PvE? Plňte rozmanité mise v roli osamělého pilota nebo se přidejte ke skupince dobrodruhů a brázděte detailně vymodelované lokace, které vás vtáhnou do akce.

Vaše rozhodnutí se odrazí na pozici v celém univerzu Star Conflict a na tom, jak vás budou vnímat ostatní. Staňte se součástí aliance a spolupracujte s ostatními v masivních bitvách o vesmírná teritoria.

Díky získaným zkušenostem a novým atributům odemknete nepřeberné množství možností, které vám umožní nejrůznější specializace a vytunění nejenom vašich lodí, ale také taktických plánů. Preferujete boj zblízka nebo zdálky? Vrhnete se do toho po hlavě nebo budete vyčkávat na vhodný okamžik? To záleží pouze na vás.

Trpělivost přináší růže i hodnosti

Vypracujte se z nezkušeného vojáka v uznávaného velitele. Pod svou kontrolou budete mít početnou flotilu a utkávat se v epických bitvách, ve kterých může být jen jeden vítěz, jen jeden lídr. Dokážete přežít?