Tankové online hry.

Tankové online hry

War Thunder

Pro příznivce vojenské historie a masivních bojových akcí je tu War Thunder. Zahrajte si za Německo, Velkou Británii, USA či SSSR, nasaďte do bitvy tanky, letectvo nebo loďstvo.

Hrát zdarma O hře

World of Tanks

Akční MMO střílečka z druhé světové války, která otestuje vaše strategické uvažování a nabídne tanky rozmanitých vlastností a národností. Jedna z nejpopulárnějších her posledních let.

Hrát zdarma O hře

Podobné online hry

World of Warships

Klasickou hru Lodě už hrál každý, ale zkusit si nefalšovanou akci na moři? Plus je česká lokalizace hry a navíc i pestrý výběr jednotek. Změňte koloběh dějin nebo stůjte na straně vítězů!

Hrát zdarma O hře

Affected Zone Tactics

On-line tahová strategie jako řemen s bohatými možnostmi kooperačního PvP boje. Když se do postapokalyptického světa přimíchá ještě ten paralelní, je rozhodně o zábavu postaráno.

Hrát zdarma O hře

Tankové online hry

Zasedněte do obrněného vozu a otestujte své strategické myšlení, přesnou mušku i rychlé reflexy. Hraní tankových her zkrátka vyžaduje komplexní hráčské schopnosti. A co vy? Dokážete splnit nebezpečné vojenské mise a porazit všechny nepřátele?

Vytuněný tank nebo obyčejný tančík?

Asi nikoho nepřekvapí, že středobodem tankových her jsou právě tanky. A právě proto se autoři her soustřeďují na co největší propracování toho aspektu. Své tanky můžete vylepšovat, upgradovat, zvyšovat jejich palebnou sílu, životy nebo třeba rychlost. Nechybí ani speciální útoky. Právě možnost vylepšovat nejrůznější atributy umožňuje aplikovat různé herní styly a tím také bude výsledný stroj ideálně odpovídat vašemu hráčskému umění či způsobu myšlení.

Tankové hry však nejsou jen World of Tanks, ačkoli toto akční MMO v sobě snoubí všechny esence tankových her. Na své si přijdou milovníci simulací, ale také hráči z druhého konce spektra.

S tanky můžete řádit v akčních plošinovkách, kde je kladen důraz spíše na tempo a zběsilou střelbu než na precizní vyladění a vývoj modelů, které se během historie objevily.

S tanky si vyzkoušíte také své strategické uvažování a post velitele. Vytvořte si vlastní tankovou jednotku a postavte se ostatním soupeřům například v rámci tahových strategií. Také zde je kladen důraz na postupné vylepšování, ale současně vaše volby útoků, výběr konkrétního nepřítele a aplikování power-upů, speciálních útoků a správné pořadí ataků. Inu, s tanky ve hrách to nikdy nebylo lehké, ale vždy to byla pořádná zábava (jn si vzpomeňte, jak jste na svém první PC nebo „kazetkové“ konzoli pařili tanky, chránili „orlici“ nebo si postupně prostřílet cestu k nepřáteli a zničit ho).

Herní mapy

S tanky budete brouzdat po pečlivě vymodelovaných mapách, kde má každý objekt svůj význam. Můžete se za skrýt před nepřítelem, útočit ze zálohy a vyčkávat na správný okamžik k útoku.

V akčních střílečkách je objektů méně, ale s podobnou funkcí. Nechybí otevřená prostranství pro agresivní hráče, kteří si to chtějí se soupeři vyřídit tváří v tvář, ale také statické lokace. Ve strategiích herní lokace většinou nemá vliv.

Hlavní přednosti tankových her

  • Široké spektrum herních žánrů
  • Vylepšování tanků
  • Prostor pro rozmanité herní činnosti