OGame.

OGame – nejlepší vesmírná hra v prohlížeči

Nemusíte zrovna projít Hvězdnou bránou, abyste se dostali do nových světů. Vybudujte vlastní civilizaci, která bude nejenom fungovat, ale především prosperovat.

Suroviny a vojsko

Ovládněte zdroje a zajistěte si přísun surovin. Kromě vlastního území, ze kterého budete nepřetržitě těžit, se vydejte na vojenské výpravy a získejte vzácné suroviny od protivníků. Máte dostatečně silné vojsko? To se uvidí. Vyzbrojte letku nejnovějšími technologiemi a zbraněmi a demonstrujte své schopnosti strategického myšlení naplno.
A když už se sklady vesele plní nebo naopak potřebujete doplnit zásoby na rozvoj budov, technologií či vojska, je na řadě obchod. Obchodování je, na rozdíl od vesmírného rabování, mírumilovnou cestou, jak nejenom získat to, co chcete, ale také můžete navázat přátelství do další fáze hry.

Aliance

Tím se dostáváme k sociálním aspektům hry. Ve hře se můžete oficiální cestou spojit s ostatními hráči, vytvořit alianci a společnou silou a útočit proti nepřátelům a na další planety. Každý člen má své místo, práva i povinnosti. Pokud se tedy nebudete o fungování aliance zabývat, velmi rychle budete z kola venku a ostatní si na vás s gustem smlsnou. Jó, holt respekt aliance je ve hře Ogame velmi silný aspekt, který může rozhodnout o vašem setrvání v tomto univerzu.

Vaše vlastní impérium

OGame – vesmírná budovatelská strategie, která je k dispozici každému. Díky podpoře mobilního hraní (ke hře máte přístup také ze svého smartphonu nebo tabletu) budete mít nad veškerým děním, stavěním budov, obchody, či útoky dokonalý přehled kdykoli budete chtít. Primární je samozřejmě hraní v internetovém prohlížeči, takže nic nemusíte stahovat ani zdlouhavě instalovat.

Hra staví na ověřených principech – stavění, rozvoje budov, vojska a vašeho sociálního statutu – který doplňuje futuristickým vzezřením a vesmírnou tematikou.

Boje, boje a zase boje…

Vesmír brázdí miliony hráčů a o nedostatek soubojů rozhodně není nouze. Objevujte neznámá zákoutí kosmu, zakládejte nové kolonie a centralizujte moc a vzácné suroviny do svých rukou. Že se to ostatním nelíbí? Není divu. Přivítejte nepřátelské letky a rozdejte si to s nimi v nelítostném souboji. Na vítěze čekají celé galaxie.