My Free Zoo.

My Free Zoo

Vyzkoušejte slasti i strasti ředitele zoologické zahrady. Postarejte si o zvířata i zaměstnance a vybudujte zoo přesně podle vlastních představ. Casual gamesa nejen pro milovníky zvířat.

Sezóna začíná

Zoologická zahrada plná zvířat, stánků a návštěvníků. Jak bude vypadat ta vaše? V této casual budovatelské strategii máte možnost postavit zoo přesně podle vašich představ a přání. S velkou mocí jde však ruku v ruce i velká zodpovědnost, a tak se budete muset starat nejenom o rozmanité zvířecí druhy, ale také o všechny zaměstnance a celkový vzhled zahrady. Pokud každodenní chod zoo nezvládnete, budou vaše kasy a kapsy prázdné a na další rozvoj můžete klidně zapomenout.

Zoologická zahrada, kterou vám ostatní budou závidět

Vaši kariéru ředitele začínáte doslova na zelené louce. Na volném prostoru začínáte budovat něco impozantního, a tak se můžete těšit na rozmanitou nabídku objektů. Budete si je však muset zasloužit.

Postavte ohrady a získejte do nich rozmanitá zvířata, která přilákají návštěvníky. Každá ohrada však pojme jen určitý počet zvířat a také ne všechny ohrady jsou to pravé pro vzácnější živočichy. To na vás klade požadavek strategického plánování a přemýšlení. Stavební parcely jsou rovněž omezené, a tak záleží na vás, jaká zvířata do zoo dáte a na která si budete muset počkat.

Abyste měli z čeho vybírat, musíte sbírat zkušenosti a šetřit peníze. Ono každé to exotické zvíře něco stojí a musíte se o něho zasloužit trpělivou a poctivou hrou.

Stejná rozmanitost platí i pro dekorativní předměty, které dávají vaší zoo šmrnc a současně plní specifické funkce.

Hlavně, abyste měli dost peněz a zkušeností

S postupem na každou další úroveň odemykáte nové předměty a zvířata. Krmte zvířata, starejte se o jejich zdraví i zábavu, stavte dekorace a další předměty. Za každé kliknutí jste blíže k cíli. Získávejte peníze z kapes návštěvníků tím, že jim nabídnete to, co chtějí, a budujte ostošest.

Hrajte, kdykoli budete chtít

Hra je určena především pro příležitostné hráče. Nikdo vás nenutí, abyste u hry seděli celý den a museli sledovat, co se děje ve vaší zoo. Hra plyne svým vlastním tempem, takže pokud vyznáváte spíše casual styl, je titul My Free Zoo určen přesně vám. Zavítejte do zoo, postarejte se o zvířata několikrát denně nebo jen jednou za čas. Častější hraní však znamená také rychlejší postup k lepším vychytávkám, exotičtějším zvířatům a v neposlední řadě také více penězům. Hrajte zdarma také s přáteli, kteří vám mohou poslat speciální předměty a urychlí tím váš progres.