Farmářské online hry.

Farmářské online hry

Big Farm

Vybudujte fungující statek, pěstujte plodiny, chovejte zvířata a zajistěte si trvalou obživu ve světě virtuálního farmaření.

Hrát zdarma O hře

My Little Farmies

Jak se farmařilo za starých časů? To si vyzkoušíte v plné kráse. Zapomeňte na kombajny, vyspělou techniku nebo dotace z EU, v této hře si musíte všechno vypiplat a především vyklikat sami.

Hrát zdarma O hře

Další hry se zvířaty

Wauies

Prohlížečová online hra se zvířaty, ve které si vybudujete vlastní obchod s domácími mazlíčky. TOP hra pro milovníky psů a koček.

Hrát zdarma O hře

My Free Zoo

Vyzkoušejte slasti i strasti ředitelé zoologické zahrady. Postarejte si o zvířata i zaměstnance a vybudujte zoo přesně podle vlastních představ. Casual gamesa nejen pro milovníky zvířat.

Hrát zdarma O hře

Farmářské online hry

Vezměte do jedné ruky lopatu, do druhé lopatu, pod paži semínka a vyrazte na zahrádku… no anebo si zahrajte nějakou tu hru z farmářského prostředí.

Farmářské hry zaznamenaly největší rozvoj s příchodem hry FarmVille na Facebooku. Od té doby můžete virtuálně farmařit v nepřeberném množství titulů napříč všemi herními platformami.

Základní herní principy aneb Akční zboží z letáků?

Ve farmářských hrách dostanete do rukou kus půdy, kterou postupně rozšiřujete, pěstujete plodiny a sklízíte v kolečku typu „zasej a za nějakou dobu seber“.

Svou produkci surovin rozdělujete na další zasazení (a tím hromadění konkrétní zeleniny či ovoce) či ji prodáváte v rámci questů nebo ostatním hráčům. Tento sociální aspekt je velmi důležitý, protože v rámci obchodování můžete navázav významné kontakty, najít nové přátele a zajistit trvalý odbyt a tím také přísun peněz. V podstatě tak inzerujete svoje zboží a musíte také upravit cenu, aby šlo rychle na odbyt.

No, ještě že je ta půda tak úrodná

Čím větší orné pole působnosti máte, tím větší máte příjem surovin a tím také větší zisky. Produkci lze zpravidla urychlit, ale vesměs nemusíte z reálných peněz nic investovat a vždy máte jistotu, že po určitém limitu vám lilek, hrášek nebo rajčata vyrostou.

Farmářský tycoon

Aby toho nebylo málo, musíte se starat o celkový chod vaší (bio)farmy. To znamená stavět nakupovat zvířata, stavět pro ně ohrady a přístroje na další zpracování plodin – pekárna, mlýn, silo atd. Díky tomu jsou farmářské hry velmi komplexními tituly a rozhodně neplatí, že budete jen sázet a sklízet. Kromě stavby budov a rozšiřování také najímáte zaměstnance a nechybí ani všemožné bonusy ulehčující hraní a zrychlující váš progres.

Proč je to takový fenomén?

Protože se věnujete rozmanité herní náplni, K dispozici máte rozmanité questy, za které sbíráte další zkušenosti a postupujete na nový level. Čím vyšší úroveň máte, tím více možností máte k dispozici. Vzácné plodiny odemknete až z postupem na vyšší úroveň.

Hlavní klady farmářských her

  • Sociální interakce s ostatními hráči
  • Komplexní hratelnost, která zahrnuje pěstování, questy i starání o statek
  • Skvělá alternativa pro příležitostné hráče