Tribal Wars 2.

Tribal Wars 2 – středověká online strategie

Online hry hrané prostřednictvím internetového prohlížeče jsou největším lákadlem poslední doby. Vzhledem k tomu, že není nutné stahovat a instalovat žádný externí program a že si můžete zahrát vlastně z jakéhokoliv počítače na celém světě, z nich dělá masovou zábavu pro stovky milionů lidí na celém světě. Online hry mají nejrůznější tématiku a tak si vybere opravdu každý. Kdo by si chtěl vyzkoušet, jaké to bylo být středověkým panovníkem, může zkusit titul Tribal Wars 2. Tuto hru je navíc možné hrát i prostřednictvím mobilního telefonu nebo tabletu, bez problémů se dá ovládat i dotykem.

Vybudujte vlastní království

Tribal Wars 2 je pokračováním velmi úspěšného prvního dílu. Oproti jedničce je vylepšena hlavně grafika, ale samozřejmě také některé herní principy, aby se vám lépe hrálo. Jedná se o real-time strategii založenou na budovatelsko-bojovém principu. Staráte se o svoje vlastní království a snažíte se porazit ta ostatní, abyste upevnili svou moc a rozšířili sféry vlivu. Bitvy jsou zpracovány velmi pěkně a nejde jen o snadnou řež, ve které stačí kliknout na své vojáky a poslat je do boje. Naopak, musíte si vhodně zvolit správnou strategii boje. Vyznavači diplomacie také jistě uvítají možnost spolčit se s ostatními hráči do větších bojových skupin.

Není to ale pouze o bojování. Musíte si také budovat svůj hrad a starat se o jeho obyvatele. Pokud totiž vaši občané nebudou mít všeho dostatek a nebudou dobře zabezpečení, nemáte šanci, protože nebudou schopní přežít.

Během hry dostáváte různé úkoly, za jejichž splnění obdržíte zkušenostní body. Princip je stejný, jako ve všech ostatních online hrách. Samozřejmostí je také přítomnost mnoha nepovinných vedlejších úkolů, za které dostanete body navíc a můžete si tak vylepšit svoje království.