My Little Farmies.

My Little Farmies

Vybudujte impozantní a soběstačnou farmu podle vlastních představ. Z jednoho malého políčka a mlýna získávejte suroviny pro další rozvoj a nasbírejte dostatek prostředků pro stavbu dalších budov a vychytávek, pěstování rozmanitých plodin, které vám pomohou rozjet to v oblasti zemědělství naplno. Sázejte plodiny a prodávejte je se ziskem. Vše, co vypěstujete, můžete také dále zpracovávat a tím také získat mnohem cennější zboží k prodeji. Na to už však budete potřebovat víc než jen pole a mlýn.

Bohatá nabídka budov

Jak se vaše farma postupně rozvíjí, získáváte zkušenosti a postupujete na vyšší úroveň, máte možnost stavět nejrůznější budovy, které odemykají nové možnosti a funkce. Kromě základního mlýna se brzy dočkáte také kuchyně, moštárny nebo pekařství. A to rozhodně není celý výčet staveb, které vás ve hře čekají. Navíc je můžete také v další fázi upgradovat, a tak vylepšit jejich vlastnosti nebo možnosti produkce. Stačí jen mít dost peněz.

Herní questy – hnací motor vaší farmy

Ve hře budete nakupovat nejrůznější objekty, které vaše místečko nejenom zvelebí, ale také k vám přivedou nové zákazníky. Pokud u vás nakoupí požadované suroviny a výrobky, obdržíte zkušenosti a peníze na další rozvoj. Samozřejmostí jsou také hlavní questy, které vás po splnění odmění mnohe lépe.

Zasadit, zalít a sklidit

Webová hra se velmi dobře ovládá, pomocí myši zvládnete každodenní činnosti, produkci i následné zpracování v budovách. Nikdo vás nikam nežene, a tak můžete hrát vlastním tempem a podle svých časových možností. Sociální aspekt vám umožní spojit se s vašimi přáteli a získávat speciální karty, za které odemknete vzácné předměty se speciální funkcí nebo dekorace. Zahrajte si pohodovou a oddechovou farmářskou hru, ve které si sami postavíte farmičku svých snů. Plodiny si musíte koupit a každá z nich vyžaduje také svůj čas na růst. Díky tomu musíte jednotlivé kroky plánovat a přemýšlet nad tím, co vám přinese největší zisk. Budovatelská strategie, která staví na zábavném principu fenomenální hry FarmVille, ale současně je dostatečně relaxační, aby si ji maximálně užili i příležitostní hráči. Stačí se jen registrovat a začít hrát zdarma.