Dark Orbit.

Dark Orbit

Svět Dark Orbit je velice dalek od toho, aby se zde hráči drželi za ručičky a oslavovali mír a blahobyt. Právě naopak, připravte se na tvrdé boje mezi 3 frakcemi, kterým jde jen o moc a suroviny. Připojte se k jedné z nich a staňte se plnohodnotným členem. Každá z frakcí se vyznačuje silnými i slabými stránkami, je na vás, pro jakou stranu se rozhodnete a jaký herní styl bude ten váš.

Staňte se zlodějem, který plení, drancuje a pro nějakou tu nekalou myšlenku, kterou rozhodí soupeře, rozhodně nechodí daleko. Pokud nepreferujete moc, peníze a nadvládu (i když je to těžké, já vím…), můžete se místo hromadění bohatství zaměřit na obnovování celo-vesmírného míru. Nechybí ani třetí strana, která to celé tak nějak vyvažuje a snaží se to hrát na částečně na obě strany. Díky tomu je ve hře zajištěna optimální rovnováha mezi herními styly.

Inu, boj o důležité zdroje k přežití lze pojmout mnoha způsoby. A i když je vesmír dost rozlehlý, pro tyto 3 znepřátelené strany to stejně není dost.

Vybudujte si svou pověst

Brázděte vesmír křížem krážem, získávejte a získávejte důležité zdroje pro svoji stranu. Ničte nepřátele a udělejte z nich hvězdný prach, abyste získali zkušenosti, soupeřovu kořist, vyšší hodnost a tím také odemknuli další strategické možnosti ve hře.

S jednou raketkou byste toho moc nedokázali, a tak budete mít pod svým velitelským umem celou flotilu lodí, kterým budete poroučet. Samozřejmostí je nakupování nového vybavení a ještě lepších lodí, jejich vylepšování a zkoumání inovativních technologických prvků, které dají vašemu boji ten správný říz. Nepotřebné rakety pak můžete jednoduše prodat nebo je využít na vytvoření zcela unikátních stavebních materiálů a ty pak aplikovat na stávající flotilu.

Spojte se s ostatními

Když už se vrhnete do boje, pomocná ruka se vždycky hodí. Díky ostatním hráčům se můžete spojit do mohutných vojenských formací, aby váš nepřítel neměl nejmenší šanci. Holt, každý si rád přihřeje svoji polívčičku a každá ta zkušenost nebo surovina se počítá. S pomocí aliance vás čekají nejenom zcela nové herní zážitky, ale také získáte silné spojence do dalších náročnějších bitev.

Raketa se polámala, kdo pak nám ji opraví?

Každá bitva s sebou nese riziko poškození. Nakupujte nové vybavení, štíty, lasery a další skvělé předměty. Nechte si opravit své lodě a vrhněte se do další aukce. Za cennou měnu si můžete pořídit opravdu vše. Obchodník je sice jistota, ale potřebné náhradní díly můžete získat i v rámci adrenalinových aukcí.

Ve hře je k dispozici několik vzácných surovin. Své zisky můžete podpořit v laboratoři a správnými investicemi svou útočnou sílu razantně zvýšit. Vybudujte doly, upgradujte je, postavte unikátní budovy a získejte ještě více speciálních surovin, bez kterých se neobejdete a shánějí se velice špatně. To vás nutí přemýšlet a strategicky plánovat každý quest.