Bojové hry.

Bojové hry online zdarma

HAWKED

Vydejte se na ostrov X-Isle a získejte zpět vzácné artefakty, které si hlídají zmutovaní ještěři. Klasická PvPvE střílečka.

Hrát zdarma O hře

War Thunder

Pro příznivce vojenské historie a masivních bojových akcí je tu War Thunder. Zahrajte si za Německo, Velkou Británii, USA či SSSR, nasaďte do bitvy tanky, letectvo nebo loďstvo.

Hrát zdarma O hře

S.K.I.L.L. – Special Force 2

Akční online střílečka z pohledu první osoby, ve které se stanete členem vojenské bojové jednotky. K dispozici budete mít pěknou řádku zbraní a vybavení, abyste si to se soupeři náležitě vyřídili.

Hrát zdarma O hře

World of Warships

Klasickou hru Lodě už hrál každý, ale zkusit si nefalšovanou akci na moři? Plus je česká lokalizace hry a navíc i pestrý výběr jednotek. Změňte koloběh dějin nebo stůjte na straně vítězů!

Hrát zdarma O hře

World of Tanks

Akční MMO střílečka z druhé světové války, která otestuje vaše strategické uvažování a nabídne tanky rozmanitých vlastností a národností. Jedna z nejpopulárnějších her posledních let.

Hrát zdarma O hře

OGame

Nemusíte zrovna projít Hvězdnou bránou, abyste se dostali do nových světů. Vybudujte vlastní civilizaci, která bude nejenom fungovat, ale především prosperovat.

Hrát zdarma O hře

Aion

MMORPG hra, která se nikdy neomrzí! Nekonečný souboj dvou světů, personifikovaného dobra a zla. Vyberte si povolání – válečník, mág, kněz, inženýr či umělec a dejte se do hraní.

Hrát zdarma O hře

Affected Zone Tactics

On-line tahová strategie jako řemen s bohatými možnostmi kooperačního PvP boje. Když se do postapokalyptického světa přimíchá ještě ten paralelní, je rozhodně o zábavu postaráno.

Hrát zdarma O hře

League of Angels 2

Andělské MMORPG ve webovém prohlížeči s tahovými souboji, ve kterém se vrhnete do boje proti přisluhovačům ďábla. Vylepšujte postavu, spojte se s ostatními a dosáhněte epických vítězství.

Hrát zdarma O hře

Skyforge

Klasická MMORPG, kde se můžete postavit bohům! Navštivte málo probádané světy, bojujte s nepřáteli a plňte zajímavé úkoly. Vyberte si jedno ze třinácti povolání a hurá na věc!

Hrát zdarma O hře

Star Conflict

Akční MMO vesmírná střílečka se spoustou modelů lodí, svižných bitev a možnostmi rozvoje arzenálu i strategie. Dokážete přežít sami nebo se přidáte k ostatním a smlsnete si na jiné frakci?

Hrát zdarma O hře

Grepolis

Postavte městečko v době antického Řecka a objevte sílu řeckých bohů, kteří vám pomohou rozdrtit jednotky soupeře. Záleží jen na vašich strategických schopnostech a rozhodnutích.

Hrát zdarma O hře

TERA

MMORPG s otevřeným herním světem a originálním soubojovým systémem. Zahrajte si na hrdiny jako obvykle, ale tentokrát si všechny ty souboje užijete naplno.

Hrát zdarma O hře

Metin 2

Akční MMORPG, ve které padající kameny Metiny natropí pěkný zmatek. Vydejte se do boje proti příšerám i ostatním hráčům z nepřátelských cechů. Získávejte odměny a vylepšujte svoji postavu.

Hrát zdarma O hře

Bojové hry

Probojujte si cestu k vítězství, zlikvidujte soupeře hrubou silou, ale také správně zvolenou strategií. Bojové hry to nejsou jenom zběsilé mlátičky ve stylu Mortal Kombat nebo Tekken, v naší nabídce najdete bojové hry, kde se vrhnete po hlavě do akce, ale také své protivníky zničíte rozvahou, správným plánováním a pořádně našlapaným arzenálem zbraní.

Nachystejte uzenáče… a rozmanité zbraně

V rámci bojových her se můžete těšit na bohatý arzenál zbraní, ať už se jedná o nejrůznější meče, střelné zbraně současnosti nebo futuristická děla, lasery apod. Veškeré zbraně či jiné útočné předměty můžete používat dle libosti, vylepšovat jejich vlastnosti a atributy a odemykat stále nové a lepší kousky.

S využitím zbraní do značné míry definujete také váš herní styl. Budete čekat na svoji příležitost, podporovat své jednotky ze zálohy nebo budete naplno útočit? Pokud mluvíme o zbraních, patří sem také bojová vozidla, letadla, lodě a tanky, o kterých také platí vše napsané výše.

Místo jednotlivých zbraní však máte pod kontrolou rovnou celý stroj, ale to neznamená, že byste toho měli na vylepšování méně. Ba naopak. Tituly, jako War Thunder a jeho další bratříčci, jsou natolik propracované, že u ladění jediného stroje můžete strávit spoustu času, než se vám podaří získat precizně vytuněnou mašinu.

Čistá akce i bojová strategie

Vrhněte se do boje a ukažte své rychlé reflexy, ale také schopnosti myslet a přelstěte nepřítelem nejenom přesné mířenými údery, ale také odhalením jeho slabostí. U nás najdete nejenom akční MMO tituly, střílečky z pohledu první osoby (FPS), ale také strategie, kde rozhodující momenty boje musíte náležitě promyslet.