Budovatelské strategie.

Budovatelské online strategie

Anocris

Vlastní civilizace v údolí životadárného Nilu. Vžijte se do role egyptského faraóna, rozhodujte o životě a smrti svých poddaných a vybudujte slavnou říši. Suroviny, technologie, bohové a pyramidy!

Hrát zdarma O hře

Zoo 2 Animal Park

Vyzkoušejte slasti i strasti ředitelé zoologické zahrady. Postarejte si o zvířata i zaměstnance a vybudujte zoo přesně podle vlastních představ. Podařený klon My Free Zoo v novém hávu.

Hrát zdarma O hře

Game of Thrones – Hra o trůny

Komplexní budovatelská strategie podle seriálu Hra o trůny. Založte si vlastní rod, budujte panství, cvičte velitele a armády a spolu s aliančními rody získejte nadvládu nad Sedmi královstvími.

Hrát zdarma O hře

Rail Nation

Webová strategie pro všechny milovníky vláčků. Vyberte si mapu a město, budujte koleje, zkoumejte a nakupujte vlaky a spolu s partnery v alianci budujte železniční impérium.

Hrát zdarma O hře

Forge of Empires

Online budovatelská webovka, ve které se stanete vůdcem vlastního impéria. Dokážete ho provést všemi historickými epochami až do současnosti? To záleží na vašem strategickém umu.

Hrát zdarma O hře

Travian

Fenomén mezi strategickými on-line hrami. Vybudujte vlastní vesnici, rozšiřte své území a vytrénujte velkolepou armádu. Spojte se s ostatními v mocnou alianci a získejte naprostou moc.

Hrát zdarma O hře

Goodgame Empire

Webová strategie, která v sobě kombinuje stavitelské nadšení, přívětivý design a hratelnost pro casual hráče. Vybudujte impérium, na které si jen tak někdo netroufne.

Hrát zdarma O hře

Big Farm

Vybudujte fungující statek, pěstujte plodiny, chovejte zvířata a zajistěte si trvalou obživu ve světě virtuálního farmaření.

Hrát zdarma O hře

My Little Farmies

Jak se farmařilo za starých časů? To si vyzkoušíte v plné kráse. Zapomeňte na kombajny, vyspělou techniku nebo dotace z EU, v této hře si musíte všechno vypiplat a především vyklikat sami.

Hrát zdarma O hře

Skyforge

Klasická MMORPG, kde se můžete postavit bohům! Navštivte málo probádané světy, bojujte s nepřáteli a plňte zajímavé úkoly. Vyberte si jedno ze třinácti povolání a hurá na věc!

Hrát zdarma O hře

My Free Zoo

Vyzkoušejte slasti i strasti ředitelé zoologické zahrady. Postarejte si o zvířata i zaměstnance a vybudujte zoo přesně podle vlastních představ. Casual gamesa nejen pro milovníky zvířat.

Hrát zdarma O hře

The Settlers Online

Oblíbená klasika se vrací v online verzi! Malá vesnička se pod Vašima rukama může změnit v prosperující impérium. Těžte suroviny a stavte, brzy budete mít elegantní sídlo.

Hrát zdarma O hře

Tribal Wars 2

Staňte se obávaným rytířem, který vstoupí do historie! Tribal Wars rovná se opevněné hradby, silné armády a politická taktika, stačí vše jen vhodně zkombinovat.

Hrát zdarma O hře

Ikariam

Jaké to asi je postavit malé městečko na břehu moře, získávat suroviny a postupně vybudovat mocné antické impérium? Zažijte Ikariam naplno a ukažte ostatním, jak má pravé město vypadat.

Hrát zdarma O hře

Grepolis

Postavte městečko v době antického Řecka a objevte sílu řeckých bohů, kteří vám pomohou rozdrtit jednotky soupeře. Záleží jen na vašich strategických schopnostech a rozhodnutích.

Hrát zdarma O hře

Travian Kingdoms

Staňte se guvernérem nebo rovnou králem ve světě Travianu a rozehrajte vojenskou i diplomatickou hru tak, abyste vybudovali mocné impérium. Hrajte jako Gal, Germán nebo Říman.

Hrát zdarma O hře

OGame

Nemusíte zrovna projít Hvězdnou bránou, abyste se dostali do nových světů. Vybudujte vlastní civilizaci, která bude nejenom fungovat, ale především prosperovat.

Hrát zdarma O hře

Budovatelské online hry

Postavte si prosperující a mocné impérium přesně podle vlastních představ. Budovatelské hry s nejrůznější tematikou jsou ideální volbou.

Základní herní principy

V budovatelských hrách máte na starosti vždy nějaký ten zelený plácek, na které musíte vybudovat pořádnou a hlavně soběstačnou civilizaci. To vše pod vaším strategickým uvažováním a postupnými kroky. Pod kontrolou máte nejenom přísun surovin, ale také funkce rozmanitých budov, spokojenost obyvatel či verbování vojska.

Rozdělení budov

Obecně máte k dispozici svoji základnu, ve které odemykáte další budovy s rozmanitými funkcemi. V první řadě jsou to stavby na produkci surovin, které vám slouží pro další rozvoj a stavbu.

Pavouk se pak rozrůstá podle toho, na co se zaměříte. V budovatelských hrách se můžete pustit mírumilovnou cestou, zaměřit se na spokojenost obyvatel, rozvoj umění, kultury a obchodování. Spokojení hráči kolem vás, kterým zajistíte dostatek surovin za skvělé ceny se o vás postarají v krušných obdobích bojů.

Druhou možností je pustit se do tvorby mocného vojska, se kterým budete brázdit herní mapy, bojovat s ostatními a získávat respekt jako mocný vojevůdce.

Je jen na vás, čemu dáte přednost. Tento typ her je poměrně benevolentní a nechává vám volnou ruku.

Nechybí ani speciální budovy, podle tematiky hry je můžete zasvětit bohům, zlepšit příjem surovin nebo bojových jednotek, vytvořit novou náboženskou sektu, produkovat bonusy do pokročilé části hry apod.

Souboje a diplomacie

Stejně jako se můžete pustit do obchodování a podpory sousedů, tak také můžete vyhlásit válečný stav. S tím souvisí i aspekt diplomacie. Pokud se vrhnete sami do boje o území, které pod kontrolou mocné aliance, budete další ráno kompletně vyrabováni. Přidejte se k nim a najděte si nový cíl, na kterém budete vele „farmařit“.

Hlavní přednosti budovatelských her

  • Všestranné možnosti rozvoje vašeho impéria
  • Bohaté možnosti rozvoje
  • Akceptují váš specifický hráčský styl
  • Komplexní propracovanost – staráte se úplně o všechno