World of Tanks.

World of Tanks

Nahoďte pancíře, pásy a zkusmo si vystřelte. Všechno funguje? Tak se můžete vydat do epických bitev 2 .světové války. Ostatní soupeři vám však nedají nic zadarmo. MMO hra World of Tanks patří do žánru akčních stříleček, ale rozhodně zde nečekejte nějakou zběsilou akci a neutuchající spršku střel. Spíš je to taková „vyčkávaná za bukem“, při které musíte zapojit mozek a strategické myšlení. K tomuto účelu jsou nakonec navrženy nejen tanky, ale také rozmanité herní mapy. A upřímně řečeno, ne každá MMO hra má svoji reklamu v televizi, což už samo o sobě svědčí nejenom o silném marketingu, ale také oblíbenosti. Legenda mezi on-line hrami stále neztrácí svůj lesk. Ale popořadě.

Tanky jako zamlada

Jednotlivé modely jsou rozděleny podle národností (klasika jako Německo, USA, ale také další národnosti) a další tanky neustále přibývají v rámci nových kampaní a eventů. Každý tank je navíc specifický svými atributy a záleží na vás, jestli dáte přednost palebné síle, většímu počtu životů nebo vyšší rychlosti. Každý tank má zkrátka své kouzlo, plusy, ale také mínusy. Vytvořte vyvážený arzenál tanků s rozličnými střelami, životy a reagujte na každou herní mapu správně zvoleným strojem.

Mapy

Po úvodním rozkoukávání pochopíte, že mapy jsou neuvěřitelně dobře vymyšlené. Nachází se v nich spousta objektů, které využijete v boji Každý detail má svůj význam. Ať už se jedná o keříky nebo stromy, můžete se za ně šikovně ukrýt a vyrážet do rychlých a přesných protiútoků (a zase se vesele schovat). A protože neovládáte nějaké „tintítko“, ale těžký tankový kolos, je kladen důraz zejména na správné využívání objektů, správnou taktiku a samozřejmě také přesnou střelbu. Rozvážná taktika a přesná muška jsou cestou k vítězství a pořádné náloži „expů“ a peněz. Tak vzhůru do toho. Ve World of Tanks se na nic nečeká a kdo jen tak stojí… dostane likvidační zásah.

Vývoj tanků

Vylepšujte tanky za nasbírané zkušenosti a peníze. Vytvořte elitní kovovou kavalerii, nad kterou se protivníci roztřesou už po přihlášení do hry. Vše jde hezky pozvolna a máte na výběr, jakým směrem se bude váš upgrade ubírat. Vylepšete vše potřebné, dostaňte se na potřebnou úroveň a užijte si ten pocit, kdy se váš tank vyšvihne na nový level. Díky tomuto postupnému vylepšování máte neustálou motivaci do hry. Vrhněte se do boje!