Big Farm.

Big Farm – farma se vším, co k tomu patří

Od malého políčka až po impozantní a prosperující farmu, kterou by vám záviděl i Andrej Babiš. Pusťte se do koloběhu pěstování potravin, sklízení, chovu zemědělských zvířat apod. K dispozici budete mít rozmanitou škálu budov, které vám ve vašem snažení pomohou.

Postavte rozmanité budovy pro vaše zaměstnance, kteří na vaší farmě zastanou pořádný kus práce, stodolu pro uskladnění nebo mlýn na další produkci. Každá stavba má své specifické vlastnosti a postupem času budete mít vše potřebné pro efektivní chod farmy a hlavně pro strategické plánování produkce surovin. Suroviny vám poslouží mimo jiné také jako krmivo pro vaše zvířata, díky čemuž získáte nové a lepší produkty. Základní herní koloběh se uzavírá a další možnosti rozvoje už záleží na vás a vašem strategickém uvažování.

Získávejte zkušenosti

Plňte hlavní i vedlejší úkoly získávejte zkušenosti a odemykejte nové možnosti přímo ve hře. Za absolvování hlavních misí postupně odhalíte všechny taje hry Big Farm a naučíte se vše potřebné, co by měl znát každý správný farmář. Dostaňte se do příběhu a získávejte zkušenosti a bonusy, které vám zásadně pomohou urychlit progres ve hře.

Velmi rychle získáte volnost, kterou vlastním úsilím musíte přetavit v úspěch. Spojování s ostatními, nejrůznější soutěže otestují vaše schopnosti plánovat a rychle produkovat potřebné suroviny. Odměna pak na sebe nenechá dlouho čekat. Musíte si ale spospíšit, než bude konec.

Záleží na vás, kolik času budete titulu věnovat. Nic vás nenutí sedět u hry delší časové úseky, současně se vždy najde něco, čemu se můžete věnovat a z čeho získat nějaké ty zkušenosti. Vyváženou hratelnost ocení nejenom náruživí hardcore hráči, ale také zcela příležitostní. Prostoru pro objevování speciálních „vychytávek“ a komplexních možností máte dost, což je na hře asi to nejlepší.

Rozšiřujte co to dá

Je vám vaše farma malá? Pusťte se do masivního vylepšování! Jednotlivé budovy, pole, výrobky a jejich prodej. Ze všeho se dá vytřískat mnohem víc, než se na první pohled zdá. Zisk je na prvním místě, a tak se snažte získat maximální výnosy. Vylepšujte, prodávejte, buďte jako skutečný farmář, který se snaží uživit poctivě odvedenou prací.

Užijte si klasickou, ale také oddechovou farmařinu, ve které můžete hrát naplno nebo si užít relaxaci při sklízení obilí. Velkou výhodou yry GoodGame Big Farm je lokalizace do češtiny, takže vám nic nebrání vychutnat si krásy farmaření naplno v mateřském jazyce.