Desert Operations.

Desert Operations

Vytěžte z vašeho prvního území maximum, postavte všechny potřebné budovy a vrhněte se do boje. Postupným budováním staveb odemykáte další možnosti boje a strategického ovládání území. Pomocí upgradu a vývoje odemknete různé bojové jednotky a do soupeře se pustíte impozantní vojenskou silou. Vaše vítězství ve hře Desert Operations vám přinesou nejen body, ale také odměny, které vám umožní další a rychlejší rozvoj.

Rozvoj – základ vašeho vítězného tažení

Vydělávejte peníze na nové stavby, budujte rychle své vojenské impérium a zaměřte se na to, co je potřeba k vítězství. Záleží jen na vašem herním stylu, čemu dáte přednost a jak bojové tažení dopadne. Zaměříte se na vojenskou sílu a ukážete soupeřům početné vojsko nebo budete podporovat své spojence v diplomatické válce?Vytěžte z vašeho prvního území maximum, postavte všechny potřebné budovy a vrhněte se do boje. Postupným budováním staveb odemykáte další možnosti boje a strategického ovládání území. Pomocí upgradu a vývoje odemknete různé bojové jednotky a do soupeře se pustíte impozantní vojenskou silou. Vaše vítězství vám přinesou nejen body, ale také odměny, které vám umožní další a rychlejší rozvoj. Vydělávejte peníze na nové stavby, budujte rychle své vojenské impérium a zaměřte se na to, co je potřeba k vítězství. Záleží jen na vašem herním stylu, čemu dáte přednost a jak bojové tažení dopadne. Zaměříte se na vojenskou sílu a ukážete soupeřům početné vojsko nebo budete podporovat své spojence v diplomatické válce?

Bohatý výběr jednotek

Při skladbě vojska před sebou máte nelehký úkol. Zkombinujte pěší i letecké jednotky, loďstvo a vyrazte do boje. Myslete ale také na vaši obranu. Díky obranným jednotkám si na vás protivníci jen tak nepřijdou. Ubraňte své území před nájezdy ostatních! Každý typ jednotek má své výhody i nevýhody, které musíte přetavit ve váš prospěch. Stavba vojska vás stojí nejen čas, ale také peníze. Neútočte zbytečně a své ataky si náležitě připravte a naplánujte. Být s ostatními hráči v míru nebo válečném stavu je zatraceně velký rozdíl, který vás může stát i totální likvidaci.

Diplomacie, která vás dostane na vrchol nebo na dno

Podobně jako v dalších hrách podobného ražení můžete vytvořit vlastní alianci nebo se připojit do existující. Ono se to ve více hráčích lépe táhne, zejména pokud někomu vyhlásíte válku. Každý člen má v alianci své místo a své poslání. Staňte se členem těch nejlepších. Činnost v alianci dává celé hře nový rozměr. Díky kooperaci s ostatními jste mnohem více vtaženi do dění a kromě plnění hlavních herních questů máte tak další pořádnou nálož zábavy. Pokud se stanete správným velitelem, vychutnáte si rozmanité bitvy, pokud budete bojovat na vlastní pěst nebo budete pod špatným velením, správně zkoordinované aliance vás rozcupují. Jakou cestu si vyberete pro dlouhodobé setrvání ve hře?

Chce to čas

Vybudovat základy je hračkou, spolu s tutoriálem a úvodními questy se posunete na solidní úroveň a můžete se do Desert Operations pustit naplno. Postupem na vyšší úroveň a rozvojem základny se intervaly prodlužují, což vás nutí přemýšlet a plánovat. Zbrklé stavby vás budou stát vyjma nákladů také čas, který byste mohli investovat jinam. Na druhou stranu se při delším čekaní dočkáte zasloužené odměny v podobě nové a lepší budovy nebo vojenské jednotky. Hra je tak vhodná také pro ty, kteří nechtějí u PC trávit celý den, ale současně si chtějí solidně zahrát na velitele. Enjoy!