Affected Zone Tactics.

Affected Zone Tactics

Ve hře budete mít k dispozici velmi zajímavou skvadru žoldáků. 4 rozdílné třídy a 12 specializovaných jednotek vám dává rozmanité možnosti strategického boje. Ke každé z nich se však musíte postupně dostat Každá postava je unikátní a během svých tahů budete muset využít jejich přednosti, abyste zvítězili. Variabilita je zde to pravé koření, kterého hráč nemá nikdy dost. Kromě toho svou roli hraje také pozice jednotek, takže na přemýšlení toho bude víc než dost. Dále se můžete spojit s ostatními, vytvořit klan a hrát s vašimi přáteli. K tomu je zapotřebí ale pořádně našlapaná základna. Pusťte se do budování vlastního „písečku“ a vrhněte se do boje. Vybudujte si renomé a vlastní herní styl, zaměřte se na to, co je vám nejblíž. Možností je bezpočet.

Staňte se pravým velitelem

Pokud všechno správně skloubíte, čeká vás slibná velitelská kariéra, vaše jméno bude stoupat žebříčkem, stejně jako věhlas vaší bojové skupiny. Tím si také otevřete cestu k dalším bitvám a herním výzvám. Kromě toho vás čekají mise proti AI umělé inteligenci. V boji proti mutantům a monstrům získáte další zkušenosti a osvojíte si potřebné základy.

Správná výbava je základ

Vybavte své žoldáky potřebnými zbraněmi a „vychytávkami“, které vám dají další výhody v rámci bitev. Bojujte, získávejte zkušenosti a prozkoumejte nové typy zbraní, které na vás čekají. Ve hře je k dispozici více než 100 zbraní, od základních a slabých pistolek (leč spolehlivých za všech okolností) až po ničivé granátomety.

Co vás čeká dále?

Masivní multiplayerová strategie se soustředí zejména na hráče a sociální aspekty. V rámci klanů se budete moci dále vyvíjet, stejně jako celý klan. Jednotlivé skupiny hráčů se střetnou v epických bitvách a rozdají si to v žebříčku o nejlepší klan AZT. Čeká na vás rozsáhla mapa, ve které budete bojovat proti ostatním klanům o nadvládu. Kdo z vás bude nejlepší a kdo to nakonec vzdá?