Válečné hry.

Válečné hry online zdarma

War Thunder

Pro příznivce vojenské historie a masivních bojových akcí je tu War Thunder. Zahrajte si za Německo, Velkou Británii, USA či SSSR, nasaďte do bitvy tanky, letectvo nebo loďstvo.

Hrát zdarma O hře

World of Warships

Klasickou hru Lodě už hrál každý, ale zkusit si nefalšovanou akci na moři? Plus je česká lokalizace hry a navíc i pestrý výběr jednotek. Změňte koloběh dějin nebo stůjte na straně vítězů!

Hrát zdarma O hře

World of Tanks

Akční MMO střílečka z druhé světové války, která otestuje vaše strategické uvažování a nabídne tanky rozmanitých vlastností a národností. Jedna z nejpopulárnějších her posledních let.

Hrát zdarma O hře

S.K.I.L.L. – Special Force 2

Akční online střílečka z pohledu první osoby, ve které se stanete členem vojenské bojové jednotky. K dispozici budete mít pěknou řádku zbraní a vybavení, abyste si to se soupeři náležitě vyřídili.

Hrát zdarma O hře

Affected Zone Tactics

On-line tahová strategie jako řemen s bohatými možnostmi kooperačního PvP boje. Když se do postapokalyptického světa přimíchá ještě ten paralelní, je rozhodně o zábavu postaráno.

Hrát zdarma O hře

OGame

Nemusíte zrovna projít Hvězdnou bránou, abyste se dostali do nových světů. Vybudujte vlastní civilizaci, která bude nejenom fungovat, ale především prosperovat.

Hrát zdarma O hře

Star Conflict

Akční MMO vesmírná střílečka se spoustou modelů lodí, svižných bitev a možnostmi rozvoje arzenálu i strategie. Dokážete přežít sami nebo se přidáte k ostatním a smlsnete si na jiné frakci?

Hrát zdarma O hře

Skyforge

Klasická MMORPG, kde se můžete postavit bohům! Navštivte málo probádané světy, bojujte s nepřáteli a plňte zajímavé úkoly. Vyberte si jedno ze třinácti povolání a hurá na věc!

Hrát zdarma O hře

Grepolis

Postavte městečko v době antického Řecka a objevte sílu řeckých bohů, kteří vám pomohou rozdrtit jednotky soupeře. Záleží jen na vašich strategických schopnostech a rozhodnutích.

Hrát zdarma O hře

Válečné online hry

Přeneste se do impozantních středověkých bitev, zúčastněte se válečných konfliktů budoucnosti z pozice velitele jednotek nebo jako jeden z vojáků elitní jednotky.

Historie i budoucnost

Tematikou válečných her jsou buď skutečné válečné konflikty – v současnosti se hodně her opírá o téma 2. světové války – nebo naopak zcela fiktivní války, které se zpravidla točí okolo nedostatku surovin a všeobecného boje dobra proti zlu, šarvátek mezi jednotlivými frakcemi, kmeny, královstvími apod.

Válečné hry se do značné míry snaží reflektovat skutečné historické pozadí, a tak vám nabídnou dobové stroje, uniformy, znaky, zbraně nebo národy. Tomu pak odpovídají také konkrétní bojové jednotky a další prvky. Tyto mnohdy drobné detaily dávají válečným titulům kouzlo a šmrnc a hráče dokonale vtáhne do děje.

Na druhé straně vám nabídneme zcela fiktivní válečné hry, které jsou buď zcela vymyšlené (například boje ve vesmíru, válečné hry ve fantasy světě), nebo jsou zakotveny do nějakého historického období. Díky tomu si mezi válečnými hrami vybere opravdu každý milovník akčních her, simulací i strategií, znalec historického pozadí i fanoušek sci-fi.

Tanky, lodě, letadla i pěší jednotky

Vyzbrojte se vším, co máte po ruce. Správně namixované vojsko je základem úspěchu. Kromě pěších jednotek získáte postupem ve hře dělostřelectvo, jízdu či specializované jednotky.

Nedílnou součástí válečných her jsou také nejrůznější bojová vozidla, která jsou mnohem silnější, ale musíte si je vybojovat. Tanky, lodě, letadla – čemu dáte přednost? Některé hry navíc umožňují odemknout všechny typy bojových prostředků či je volně využívat jako podpůrné prostředky v boji. V každé hře máte opravdu z čeho vybírat. Každý tank, dělo i ten nejtitěrnější vojáček mají své slabosti a odolnosti. Pomocí hraní, předmětů a upgradů je můžete eliminovat nebo posílit. Válečné hry výrazně staví na vašich hráčských schopnostech a v rámci bitev rozhodně nedostanete nic zadarmo.