Anno Online.

Anno online

Anno Online patří do žánru budovatelských strategií, ve kterých se snažíte vybudovat velkou a především samostatně fungující metropoli. To znamená, že se musíte postarat o dostatečnou infrastrukturu, město zabezpečit jak z hlediska ekonomického, tak spotřebitelského. Hromadění zlaťáků je k ničemu, když kašlete na obyvatelstvo. To si však vy oproti některým politikům uvědomujete a stavěním rozmanitých budov zajistíte vyvážený poměr ekonomiky a spokojeného národa.

Město i národ se vyvíjí

Díky stavění budov se dostáváte ke stále náročnějším výzvám, odemykáte nové stavby a s prosperitou vaší metropole jdou ruku v ruce i nové požadavky vašeho obyvatelstva. O všechno se musíte postarat.

Vaše metropole není nafukovací, a tak ve správný čas musíte expandovat. Nové lokace vám dávají možnost vybudovat silné obchodní cesty, které vám zajistí dostatek surovin a diplomatické spojenectví s ostatními hráči.

Aliance pro rozvinutý obchod

Staňte se členem velkého obchodního impéria, buďte součástí aliance a objevte nové možnosti, které pramení ze spolupráce s ostatními hráči. “Obchodníkem roku” se nestanete, když si budete hrabat jen na vlastním písečku. Buďte v kontaktu s ostatními, vytvářejte přátelské vazby a objevujte nové obchodní výzvy. Ve hře jsou k dispozici speciální eventy, na kterých se musí podílet celý cech hráčů. Inu, bez ostatních to zkrátka nejde.

PvE souboje

Anno Online vám umožní také dostatečné řádění na poli PvE soubojů. Na vaše zboží mají zálusk pirátské lodě, a tak se musíte efektivně bránit. Postavte do boje bojové lodě a nenechte se okrást. Při souboji s piráty můžete navíc plnit speciální questy. Do klasického Anno herního stylu se dostanete velice rychle, ať už jste zkušení Bořci stavitelé nebo úplní začátečníci.