Zoo 2 Animal Park.

Zoo 2

Tak trochu jiná verze My Free Zoo. Princip je stejný: z pozice ředitele zoologické zahrady ji budujete z téměř nulového dědictví po tetičce. Staráte se o zvířata i zaměstnance a budujte zoo přesně podle vlastních představ. Jen v trochu jiné grafice, uživatelském rozhraní a animacích.

Sezóna začíná

Zoologická zahrada plná zvířat, stánků a návštěvníků. Jak bude vypadat ta vaše? I v této budovatelské strategii máte možnost postavit zoo přesně podle vašich představ a přání. S velkou mocí jde však ruku v ruce i velká zodpovědnost, a tak se budete muset starat nejenom o rozmanité zvířecí druhy, ale také o všechny zaměstnance a celkový vzhled zahrady. Pokud každodenní chod zoo nezvládnete, budou vaše kasy a kapsy prázdné a na další rozvoj můžete klidně zapomenout.

Zoologická zahrada plná vzácných skvostů

Vaši kariéru ředitele začínáte s dědictvím po tetičce, k tomu Vám ze začátku formou tutoriálu radí dědeček. S králíky, kozou a koněm přesvědčujete starostu, aby Vás nezakázal, majitele pozemků, abyste mohli zahradu rozšířit a bohatou mecenášku, aby Vám věnovala peníze a zvířata.

Postavte ohrady a získejte do nich rozmanitá zvířata, která přilákají návštěvníky. Každá ohrada však pojme jen určitý počet zvířat a také ne všechny ohrady jsou to pravé pro vzácnější živočichy. To na vás klade požadavek strategického plánování a přemýšlení. Stavební parcely jsou rovněž omezené, a tak záleží na vás, jaká zvířata do zoo dáte a na která si budete muset počkat.

Zoo2 Animal Park

Abyste měli z čeho vybírat, musíte sbírat zkušenosti a šetřit peníze. Ono každé to exotické zvíře něco stojí a musíte se o něho zasloužit trpělivou a poctivou hrou.

Stejná rozmanitost platí i pro dekorativní předměty, které dávají vaší zoo šmrnc a současně plní specifické funkce.

Hlavně, abyste měli dost peněz a zkušeností

Peníze získáváte jednak za plnění úkolů, jednak od návštěvníků. Neváhejte proto stavět stánky s občerstvením, pitím, zmrzlinou a dárky, které Vám spolu se vstupným přinesou nezávislost.

Hrajte, kdykoli budete chtít

Hra je určena především pro příležitostné hráče. Nikdo vás nenutí, abyste u hry seděli celý den a museli sledovat, co se děje ve vaší zoo. Hra plyne svým vlastním tempem, takže pokud vyznáváte spíše casual styl, je titul My Free Zoo určen přesně vám. Zavítejte do zoo, postarejte se o zvířata několikrát denně nebo jen jednou za čas. Častější hraní však znamená také rychlejší postup k lepším vychytávkám, exotičtějším zvířatům a v neposlední řadě také více penězům. Hrajte zdarma také s přáteli, kteří vám mohou poslat speciální předměty a urychlí tím váš progres.