Anocris.

Anocris

Anocris – starověký Egypt ve vašich rukou

Anocris je budovatelská strategie z období starověkého Egypta. Rozvíjíte svoje hlavní město, ve kterém stavíte pyramidu, knihovnu, pole, lomy a mnoho dalších budov, které produkují suroviny a technologie. Začínáte od úplné nuly a s pomocí egyptských rádců postupně budovy a město vylepšujete.

Anocris budovatelská strategie Egypt
Takto vypadá vaše město chvíli po začátku.

Další budovatelská strategie se hraje přímo v prohlížeči nebo v mobilu a vytvořila ji společnost LionMoon.

Rádci vám vedle fungování hry přiblíží i svět starověkého Egypta a život v něm. Pokud se vám jejich jejich povídání v bublinách naspodu obrazovky bude zdát příliš pomalé, stačí kliknout myší a objeví se celé. Vedle rádců vám mohou pomoct i bohové a ovlivnit tak záplavy, roční období nebo vám pomohou v bitvě.

Rozvíjejte město v Anocris

Zaměřte se na stavbu svého hlavního města. Zvyšujte úroveň pole pšenice, abyste měli čím nakrmit obyvatele a armádu, pěstujte papyrus a zvyšujte úroveň knihovny pro rozvoj nových technologií. Každá další úroveň budovy Vám přináší bonusy při produkci nebo zkrácení času při stavbách či vynalézání.

Zvyšování úrovně budov a výzkum technologií může běžet současně vedle sebe, další výzkum a rozvoj budovy ale už musíte dát do fronty, nebo počkat, až skončí ten předchozí.

Hra má tematicky zpracovanou grafiku, jak ovládací prvky, tak ikony technologií, obrázky jednotek i panorama města, to vše vytváří opravdovou egyptskou atmosféru!