Hero Zero.

Hero Zero

Prohlížečové hry jsou jedním z největších fenoménů dnešní doby. Rostou opravdu závratným tempem a tvůrci se tak předhánějí v tom, kdo z nich přijde s originálnějším nápadem, který by ještě déle a spolehlivěji udržel dlouhodobou pozornost hráčů. Zajímavým počinem na tomto poli je hra Hero Zero, která kromě populárního konceptu prohlížečové hry těží také z ještě oblíbenějšího scénáře, kdy si z naprostého outsidera vytvoříte skutečně namakaného herního hrdinu, kterému se nikdo jiný nevyrovná.

Z nuly hrdinou

Celá hra je vyvedena ve velmi příjemné kreslené komiksové grafice, což se u her také jen tak nevídá a jsou to pro Hero Zero další plusové body. Princip hry spočívá v tom, že si na začátku vyberete svojí postavu, která je naprostým outsiderem, který ostatním nestojí ani za to, aby si před ním odplivli. Vaším úkolem je pak vytvořit z této nuly toho nejlepšího z nejlepších.

Trénuj, plň mise a vydělávej peníze

Jak už je vám tedy nejspíše jasné, jde o populární herní žánr RPG založený na vylepšování vlastností vaší postavy za získané zkušenostní body. Vylepšovat můžete snad všechny prvky svojí herní postavy od základů, jako jsou hrdinské schopnosti až po takové maličkosti jako je oblečení. Postavu si tedy můžete přizpůsobit doslova k obrazu svému a díky tomu, že hru hraje na celém světě přes 17 milionů hráčů, si užijete kvanta velmi kvalitní zábavy. Dalším velkým pozitivem této hry je, že se dá hrát také na mobilních telefonech vybavených systémem Android, které tvoří v dnešní době naprostou většinu mobilního trhu.

Superhrdinové jsou sami o sobě skvělí, ale ještě lepší jsou, pokud dokážou spolupracovat v týmu. Když si tedy k sobě seženete schopné spoluhráče, stanete se téměř neomezeným vládcem herního světa.

Hero Zero není nijak náročné na hardware, protože vše probíhá prostřednictvím internetového prohlížeče. I ovládání je jednoduché a intuitivní a plně si vystačíte pouze s myší.