Sword Art Online Legend.

Sword Art Online Legend

Webové MMORPG na motivy oblíbeného anime Sword Art Online. Zažijte vzrušení z epických bitev, vylepšujte svůj charakter a objevte vzácné poklady a předměty, které na vás čekají ve světě SAO’s Legends.

Prozkoumejte svět Aincrad

RPG webovka Sword Art Online Legend (zkráceně také SAO’s Legend) vychází z oblíbeného anime a dává vám možnost nahlédnout do tohoto světa zase trochu jinak. Vytvořte si vlastního hrdinu a vydejte se na fantastické dobrodružství.

Definujte vlastní bojový styl

Každá postava náleží do jedné ze čtyř tříd. Tento výběr je velice důležitý, protože ovlivňuje to, jaké aktivní i pasivní vlastnosti bude váš charakter mít. Jednotlivé atributy se nadále větví, takže si postupem času, získáváním zkušeností a plněním questů můžete svého hrdinu postupně upravovat a využívat takové schopnosti, které odpovídají vaší herní nátuře.

Vstupem do některé z dostupných tříd razantním způsobem určujete rovněž svůj herní styl. Každá třída totiž vyniká v jiném způsobu boje. Zvolte si strategii, která k vám sedí, a zlikvidujte nepřátele drtivou silou z bezprostřední blízkosti nebo využijte trochu toho fištrónu a zlikvidujte je pomalu a pěkně na distanc.

Rozmanité dungeony i hra sólo

Ve hře samozřejmě nejste sami. Takových hrdinů, kteří se snaží vypořádat se zástupy příšer, porazit temného Fairy Kinga a dostat se zase do bezpečí, je v Sword Art Online Legend celá řada. Připojte se k ostatním a vrhněte se do pokročilých bitev, ve kterých jde nejenom o vaši prestiž, ale (především) o vzácné předměty a poklady, s jejichž pomocí objevíte nové možnosti upgradu zbroje, zbraní a dalších objektů.

A právě ve spojení s ostatními se volba vaší bojové třídy projeví naplno. Díky specifickým vlastnostem se do každé herní situace hodí jiný mix postav a jejich zastoupení. Díky tomu má každý ve hře své místo a titul jako takový umožňuje dostatečnou rozmanitost a variabilitu hraní.

S parťáky do boje

Po vašem boku do každého boje vstupuje také váš pet. Vítaná pomoc “mazlíčka” se hodí zejména do obtížnějších soubojů, kdy je každá rada, končetina a zbraň dobrá.
Navazujte přátelství s ostatními. Oproti jiným MMORPG titulům je Sword Art Online Legend specifické tím, že s ostatními hráči můžete navázat řekněme hodně blízký vztah, zamilovat se a vstoupit s tímto hráčem do svazku manželského.

Samozřejmostí jsou speciální eventy, které vám umožní získat legendární předměty a tím také výhodu nad ostatními hráči.