League of Angels 2.

League of Angels 2

Browser MMORPG, ve kterém se vám představí andělé ve zcela jiném světle. Zapomeňte na všechny andělské modely, které jste kdy viděli s Mikulášem. V této hře jsou andělé prvotřídní bojovníci s rozmanitými schopnostmi, které budete dále vylepšovat a rozvíjet, abyste zachránili svět Sapphire.

Svět je v ohrožení ďábla

Tam, kde je anděl, musí být i nějaký ten čertík. Ale nebojte se, nečeká vás žádná výuka náboženství. Berte to jen jako jakousi dějovou omáčku před začátkem hry. Svět se totiž zase jednou zmítá v mašinérii ďábla a jeho temných jednotek a je na vás, abyste mu otupili rohy.

Těšit se můžete na rozmanitý fantasy svět se spoustou questů, putování, ale také protivníků a nebezpečí. Ale hezky popořadě.

Bohatý výběr ras

yberte si jednu z několika ras a vytvořte si hrdinu, který odpovídá vašem hernímu stylu. Každá z nich je specifická a všechny jsou od sebe navíc dostatečně různorodé, aby si svého oblíbence vybral opravdu každý. Hrdinů je ve hře League of Angels více než 60 a možností úprav je nespočet.

Herní principy League of Angels 2

Pěkná grafika a fantasy svět, který můžete prozkoumávat, a hromada úkolů jsou jen špetkou toho, co vás ve hře League of Angels II čeká. Titulu výrazně dominují tahové souboje, které jsou specifické tím, že probíhají s velkou mírou automatizace. To je jednoznačná výhoda především pro začátečníky, ale také milovníci Idle stylu si přijdou na své.

Díky tomuto jednoduchému a přímočarému bojovému principu je kladen mnohem větší důraz na atributy vaší postavy a její dovednosti. Svůj charakter si tak musíte opravdu vypiplat od samého počátku a všemi těmi souboji si projít a zažít je. Odměnou vám je pak postup na vyšší úroveň.

Výbava, která vás dostane dál

S tím samozřejmě souvisí také vaše vybavení a zbroj. Kromě zkušeností sbíráte mince a opatřujete si nové a zejména lepší kousky brnění, lepší vlastnosti apod. Díky tomu se z vás stává opravdový bojovník, který si poradí i s masivní přesilou nepřátel. Kromě síly to bude chtít také trochu té strategie a postřehu při speciálních útocích.

Pestré eventy a možnosti

Co hra tak trochu ztrácí soubojovým systém, to notně převyšuje svým obsahem. K dispozici budete mít nejrůznější možnosti, jak si své dobrodružství užít. Vydejte se na cestu osamělého bojovníka, nebo se staňte součástí obřího raidu, vyrazte do dungeonu za brutálními bossy a samozřejmě to můžete nandat ostatním hráčů v PvP sekci.

Mezi hlavní klady League of Angels 2 patří bezesporu to, že ji můžete hrát jednoduše ve svém internetovém prohlížeči. Žádné zdlouhavé stahování ani instalace. Navíc se do hry můžete přihlásit kdekoli, kde je přístup k internetu. Dále je to bohatá herní náplň a začátečníci jistě ocení notně zautomatizovaný soubojový systém. Každý fanda MMORPG browserovek si zde najde to svoje.