S.K.I.L.L. – Special Force 2.

S.K.I.L.L. – Special Force 2

Akční online střílečka z pohledu první osoby, ve které se stanete členem vojenské bojové jednotky. K dispozici budete mít pěknou řádku zbraní a vybavení, abyste si to se soupeři náležitě vyřídili.

Multiplayerová řežba

V rámci multiplayeru proti sobě může bojovat až 16 hráčů. Díky herním režimům jako Deathmatch, Team Deathmatch se vyřádíte jak v sólové akci, tak ve hře v týmu. Nechybí ani speciální módy, v Seizure režimu se budete snažit získat tajné informace nebo zabránit tomu, aby nepadly do rukou nepřítele. Dojde také na rozmisťování bomb.

Rozmanité zbraně – to je to pravé kosení

V arzenálu zbraní najdete vše, co by si každý voják na akademii přál. Pušky, samopaly, brokovnice kulomety, sniperky do značné míry určují váš styl boje, a tak se podle zvolené zbraně vrhnete přímo do centra dění, nebo budete zpovzdálí likvidovat nepřátele přesně mířenými střelami. Zbraně lze navíc dovybavit dalšími prvky, které zlepšují jejich vlastnosti a tím pádem i ty vaše.

Voják podle vašeho gusta

Na tvůrčí paškál se dostane také postava. Svého vojáka můžete vybavit nejrůznější zbrojí, a to doslova od hlavy k patě. Kromě vší té parády se můžete přidat k jedné ze 6 speciálních jednotek a zvolit si takový herní styl, který je vám vlastní. Nechybí zde SAS, GIGN, UDT nebo stará dobrá DELTA.

e-Sport – staňte se profesionálem ve S.K.I.L.L.u

Ve hře se můžete zúčastnit nejrůznějších turnajů a poměřit síly s ostatními na zcela nové úrovni. Turnaje a e-Sport dávají hře zcela nový rozměr. Utkejte se v nelítostném boji s těmi nejlepšími a ukažte, že nejste jen vojákem do počtu. Díky propracovanému systému tréninku a funkcím, které podporují spoluprací, komplexně vylepšíte své hráčské schopnosti.
Hra S.K.I.L.L. disponuje vyváženým systémem, který zařazuje a rozděluje hráče, takže vždycky máte šanci na dobrý výsledek. Současně tak podporuje rivalitu mezi hráči na podobné úrovni, takže vždycky je o co hrát. Dokud není konec, můžete vyhrát.

Vymazlená grafika má opravdu SKILL

Absolutorium si zaslouží grafické zpracování. 3D grafika využívá pokročilého Unreal Engine 3, díky čemuž si vychutnáte plynulé a detailní textury map, zbraní i postav. Vynikající zobrazení, které vám vyrazí dech. Tomu všemu navíc dodává šmrnc pohled z první osoby (FPS).

Hra, která má opravdu pořádný „SKILL“. Široké spektrum zbraní, velký výběr map a herních módů doplňuje propracovaná grafika a online turnaje.