Lineage 2.

Lineage 2

Svět se zase jednou zmítá v chaosu a boje mezi královstvími prosperitě země právě nepřispívají. Zato však dávají vyniknout bojovníkům a dobrodružným povahám, jako jste vy. Vyberte si svého hrdinu z řad lidí, Orců, Elfů, trpaslíků a dalších ras a vrhněte se do boje. Čeká na vás rozsáhlý fantasy svět plný monster, questů a činů ve stylu chrabrého reka. Užijte si bohaté možnosti vývoje postavy, boje a on-line obsahu, díky kterému se titul Lineage 2 zapsal mezi přední MMORPG tituly zdarma a na pomyslném žebříčku hráčů se řadu let drží na předních příčkách.

Výběrem postavy vaše volby nekončí… spíše naopak

Oproti jiným hrám zde máte o motivaci postaráno a výběrem rasy vaše zásadní rozhodnutí nekončí. Herní náplň a principy zůstávají stejné, ale díky příběhovým misím jste permanentně vtažení do děje. Po dosažení klíčových levelů pokračuje vaše specializace v rámci jednotlivých tříd, a tak si můžete vytvořit vskutku unikátní postavu hned několikrát. Každý charakter má své slabosti i odolnosti a je na vás, zda dáte přednost rychlému pohybu nebo většímu HP, boji na dálku či zblízka. Samozřejmostí je výběr z bohaté nabídky brnění, zbraní a lootu, který získáváte plněním questů a likvidací nepřátel.

MMORPG Lineage 2 nabízí pořádnou porci on-line zábavy, díky obřímu hernímu světu budete cestovat nejenom do originálních lokací, ale rovnou po celých kontinentech, kde na vás čekají nové výzvy a nepřátelé. Bojujte s nimi a získávejte peníze, zkušenosti… a i nějakou tu čest a slávu mezi ostatními uživateli. Ve hře nejste sami, při tuhých bojích se pomocná ruka určitě hodí a díky svižnému tempu se relativně brzo dostanete do těch správných bitev proti démonům a zlým silám. Budete bojovat sólo nebo se přidáte k ostatním a zažijete epické bitvy se vším všudy? Buďte součástí klanu, spolupracujte s ostatními, nebo putujte na vlastní pěst. V MMO fantasy Lineage 2 je všechno možné a navíc zdarma.