TERA.

TERA – klasická MMO náplň

Ocitáte se v obřím světě, který si žádá hrdinských činů. Těch samozřejmě není nikdy dost, a tak se připojíte k ostatním hráčům a začnete plnit questy hlavní, vedlejší (přines, odnes, sežeň, ulov… zkrátka úkoly pro každého MMO hrdinského pohůnka) a postupně objevovat krásy tohoto fantasy titulu.

Samozřejmostí je vylepšování vaší postavy, získávání zkušeností, zvyšování úrovně a také nakupování nové naleštěné zbroje nebo nových schopností. Všechny nově získané atributy nebo předměty pak posléze použijete v boji. Upgrade hrdiny je nezbytnou součástí proto, abyste rozsekali stále silnější nepřátele.

Kouzelná grafika

Skvělý vizuál a grafické efekty vás ideálně vtáhnou do světa TERA. Užijte si ohromný svět v plných barvách a celistvé atmosféře, která na vás dýchá na každém kroku. Grafické zpracování je nepochybně jedním z kladů celého titulu.

Soubojový systém na jedničku

Další předností je inovativní systém soubojů, alespoň v rámci MMORPG her. Žádné čekání na dobití útoku nebo speciálního komba, žádné bezduché klikání na myš. Zde se o vítězství musíte zasloužit mnohem více. Použitý mechanismus se mnohem více podobá akčním hrám z pohledu třetí osoby a náležitě otestujete své hbité ruce a rychlé reflexy. Nikoli jen level charakteru, ale také vaše zručnost jsou cestou k vítězství. Hýbejte se, překvapte nepřátele a hlavně přesně miřte. Díky tomu, že se do boje dostávají nejenom vlastnosti charakteru, ale také šikovnost samotného hráče, můžete porazit i silnější monstra.

TERA – spojte se s ostatními

Vytvořte mocnou guildu a staňte se skutečným panovníkem . V rámci hráčského seskupení můžete získávat vliv a uplatňovat svoji nabytou moc. . Zajistěte si kontinuální toky peněz a ovlivňujte obchody, a dokonce i NPC. Spolu s potřebnou úrovní vám nic nebrání usednout na trůn a začít pořádnou válku proti dalším guildám. Poměřte síly s protivníky na maximum.

Tradiční náplň v podobě “questování” a vylepšování postavy doplňuje povedená vizuální stránka a zejména akční soubojový systém, který posouvá hratelnost celého titulu do vynikajícího nadprůměru.