Metin2.

Metin2 aneb jakou řežbu způsobí padající kameny

Kdo by čekal, že nějaký šutr způsobí takovou melu? No jo, jenže to by to nesměly být tajemné kameny Metin… V královstvích Shinso, Chunjo a Jinno o tom vědí své a celý kontinent se nyní zmítá v chaosu a válce, kterou notně přiživují hrozivé příšery a další temná stvoření. A to už je čas chopit se zbraně a postavit se temné moci kamenů Metin ve jménu dračího boha. Ale rychle, dokud je o co bojovat.

Vítejte v Asii

Jak už asi tušíte podle názvů jednotlivých království, ocitáte se na dálném východě, kde jsou hlavním kulturním odkazem orientální bojová umění. Putujte po rozlehlých lokacích a typicky ztvárněných vesničkách s realistickým vzezřením a detaily. Cesta lemována lotosovými květy to však rozhodně nebude. Bojové techniky, zbraně, cenné předměty i vizuál postav na vás dýchne tu správnou atmosféru.

Třídy postav v Metin2

Vyberte si postavu, která odpovídá vašemu hernímu stylu nebo ve vás prostě jen vzbuzuje sympatie. Každá třída má svá specifika, slabosti a odolnosti, které musíte využít ve váš prospěch a potlačit slabiny v boji.

Metin2 - LycanLycan

Lycané alias orientální vlci představují silné a mocné bytosti, jejichž doménou je boj na blízko. Jedinou jejich strategií je rozsekat ostatní na hromádku pixelů.

Metin2 - VálečníkVálečník

Správný válečník vládne nejenom mečem, ale také strategií. Díky své zbroji a meči je vhodný pro atak zblízka a jeho znalosti boje mu dávají výhodu proti bezhlavě útočících Lycanům.

Metin2 - NinjaNinja

Co by to bylo za orientální akční MMORPG, kdyby tam nebyli ninjové? Správný ninja je vycvičen v umění neviditelnosti a skvěle se hodí pro kradmé plížení a zasažení finálního úderu. Kde a kdy to bude? To nikdy neví. Jejich výzbroj jim umožňuje velmi rychlý pohyb a při boji uplatňují své rychlé reflexy.

Metin2 - ŠamanŠaman

Šamani mají v rukávu vždycky nějaké to kouzlo. Ovládněte sílu magie a staňte se hlavní postavou ve velkolepých bitvách. Ochraňujte svými kouzly spojence, uzdravujte je a dodávejte jim sílu a doveďte je k vítězství proti přesile. Ideální postava pro milovníky boje na dálku a hráče, kteří vyznávají komplexnější herní strategie.

Metin2 - SuraSura

Surové v sobě kombinují umění válečníka i magii. Díky tomu se uplatňují jako univerzální postavy pro boj zblízka i zdálky.

 

Postavy můžete dále specializovat a jejich hlavní atributy ještě rozvinout. Tato volba je ihned na úvod dosti zásadním momentem. Prohlubte dovednosti bojového umění každé postavy, vyberte si bojovou techniku a zbraně a šmahem se pusťte do pořádného MMO dobrodružství.

Nováčkovské MMOčko v plné polní

Putujte po fantasy světě, který je plný roztodivných bytostí, ale také nepřátel. Bojujte s nimi i s ostatními hráči, získávejte zkušenosti, čest a slávu pro váš cech.

Získávejte bohatství ve formě lepší zbroje a silnějších zbraní. Pusťte se do herních questů nebo se neúnavně vrhněte do likvidování monster. Metin 2 můžeme zařadit do škatulky hack-and-slash, takže si opatřete mastičku proti křečím do konečků prstů, abyste tu přesilu nepřátel rozklikali na kousky.

Sociální aspekty Metin2

Přidejte se do cechu nebo si založte vlastní. Každý výsledek boje se počítá, a tak pečlivě zvažte, koho přijmete a kdo bude platným členem. Za výsledky celého týmu získáváte slávu a moc a také pevnosti. Bojujte s ostatními královstvími o vliv na celém kontinentu a dosáhněte impozantních bojových ocenění.

Celkové hodnocení Metin2

Metin 2 může na pohled působit zastaralým dojmem, ale jedná se o velmi dobrou alternativou pro začínající hráče. Herní náplň nabízí vše, co ke správnému MMORPG patří. Mezi další přednosti Metin 2 patří český server, takže se spoustou hráčů můžete promluvit bez jazykové bariéry. Vstup do světa MMORPG s Metin 2 je zkrátka mnohem jednodušší.