One Piece 2 Pirate King.

One Piece 2 Pirate King – dobrodružství ze světa pirátů

Vítejte na palubě vynikajícího dobrodružství a připravte se na plavbu přes rozmanité lokace a města napříč realitou One Piece světa. Bojujte s nepřátelskými piráty a staňte se tím nejlepším “mořským vlkem”, který kdy žil.

Výběr postavy

Vaše cesta začíná výběrem charakteru. K dispozici máte 4 třídy, přičemž každá z nich je specifická svou strategií boje, útoky a užitečnými skilly. Námořník, temný mág, sniper nebo doktor, každý z nich je unikát, a každý představuje rozdílný herní styl. Záleží na vás, zda budete preferovat boj zblízka, zdálky nebo si vyzkoušíte temné psychické síly nebo budete svým soupeřům otravovat život (a to doslova).

Cesta lemována úkoly a souboji

Připravte se na kvanta questů, které se skládají z rozmanitých bitev proti ještě rozmanitějším nepřátelům. Systém odměň závisí na vašich výkonech v rámci boje, takže pečlivě volte útoky i protivníky, odhalte jejich slabosti a s pomocí speciálních pohybů a předností vašich postav získejte maximální počet hvězd. Čím více hvězd, tím lepší odměnu získáte a zrychlíte progres celou hrou.

Souboje jsou jednou z hlavních částí on-line titulu One Piece 2 Pirate King a jejich systém je také náležitě propracován. Vše se odehrává tahovým systémem, takže záleží na vaší strategii a také na atributech charakteru, jaký útok nebo skill zvolit. K dispozici máte rovněž nejrůznější specialitky, takže je rozhodně z čeho vybírat.

PvE kampaně přinášejí nejrůznější eventy, které můžete plnit. Navíc se jedná o vynikající příležitost, jak otestovat sílu vašeho týmu. Nechybí ani souboje s bossy a nejrůznější bonusy. Na své si přijdou samozřejmě také milovníci PvP soubojů. Probojujte si cestu na vrchol v arénách One Piece a užijte si týmové souboje se vším všudy. Hlavní předností je však možnost získávat speciální PvP body, za které odemykáte nové postavy. Vytvořte si unikátní bojový tým s vyváženými atributy a získejte nad svými soupeři významnou výhodu.

Síla bojovníků – základ vítězství

Na všechny postavy můžete aplikovat nejrůznější vybavení. Díky tomu lze jejich základní atributy ještě navýšit. Rozmanité množství objektů vám umožní zaměřit se na slabá místa nebo naopak ještě razantně podpořit silné stránky vaší skupiny. Široké možnosti upgradů otevírají vrátka kombinaci jednotlivých strategií.

MMORPG, které staví na oblíbené anime sérii One Piece, je skvělou volbou pro všechny příznivce tohoto žánru.