Bleach Online.

Bleach Online – bohatý svět pro milovníky seriálu

Vydejte se na hutné MMO dobrodružství, při kterém vám budou dělat společnost NPC postavy přímo ze seriálu. Hlavní hrdina možná ztratil všechny své vzpomínky, ale rozhodně ne schopnost bojovat. Unikátní kombinace 2D a 3D i tahový soubojový systém vám přináší fantastické herní zážitky, přičemž se hra snaží velmi věrně držet své komiksové i seriálové předlohy. Pro fanoušky Bleach nutnost, pro ostatní zajímavé zpestření rutinní MMO řežby.

Opírá se o klasiku

Kromě soubojů se v Bleach Online dočkáte také častých dialogů, rozsáhlých možností vylepšování a rozmanité strategie. Soubojový systém využívá tahového systému, díky čemuž musíte každý svůj útok promyslet a zaměřit se na určité aspekty každé postavy. Všechny charaktery mají své specifické útoky, zbraně, speciální kouzla apod., čemuž musíte přizpůsobit svůj herní styl a strategii boje.

Jak se tak prokousáváte příběhem a plníte rozmanité questy, získáváte jedinečné předměty i kameny, které lze posléze využít pro další bonusy a power-upy vašich schopností. Zvyšte odolnost, sílu útoku nebo obranné pohyby a porazte i na první pohled silnější protivníky.

Otestujte své strategické schopnosti, rozvíjejte bojové schopnosti charakterů a ponořte se do poutavého příběhu, který hra Bleach Online nabízí.

Stejně jako většina manga seriálů, komiksů a dalších projektů, tak také zde můžete počítat s přidanou hodnotou, která spadá do estetické sféry. Ať už se jedná o specifické grafické zpracování nebo přítomnost jakéhosi lidského aspektu (spousta charakterů dobrých i zlých, které mají hloubku a vy si na ně uděláte vlastní názor), čekají na vás hodiny zábavy s neotřelými aspekty.