War Thunder.

War Thunder

2. světová válka a následující studená válka. Největší rozmach vojenské techniky, zbraní, strategií a taktik. To všechno lze zažít ve hře War Thunder. Začněte hrát a zúčastněte se velkých bitev na zemi, ve vzduchu a na moři v neustále se vyvíjejícím prostředí spolu s milióny dalších hráčů z celého světa.

Ve War Thunderu se setkávají letadla, pozemní síly a námořní plavidla v realistických kompetitivních bitvách. Vybrat si můžete z více než 800 strojů, určených do široké škály bojových situací. Můžete ničit pronásledovatele z obranné věže bombardéru, ve flaku bránit spoluhráče na zemi před nepřátelskými nálety, ničit vše na zemi a ve vzduchu pomocí baráží z všemožných raketometných odpalovačů, nebo se pokusit potopit válečnou loď torpédem z rychlého útočného člunu.

Hrát můžete mise pro jednoho, týmově, můžete si dokonce vlastní mise vytvářet nebo si zahrát kampaně vycházející ze skutečných bitev z válek 20. století. Díky realistickému modelu poškození strojů, precizní grafice a skvělému zvuku a hudbě si hru perfektně užijete.

Důležité vlastnosti:

  • Cross-platform hra mezi hráči na Windows PC, Linux, Mac a PlayStation®4 – všichni hrají na stejném serveru.
  • Více než 800 detailních letadel, tanků, válečných lodí a dalších bojových vozidel, vymodelovaných podle historických dokumentů a dochovaných zdrojů.
  • 80 map ze všech hlavní historických bojišť.
  • Intenzivní bitvy mezi živými hráči v bojových misích s různým nastavením obtížnosti a realismu.
  • Bohatý PvE obsah včetně dynamických historických kampaní a sólo misí.
  • Pravidelné aktualizace plné nových strojů, map, misí a národů.
  • Dechberoucí grafika, autentické zvukové efekty a nádherná hudba – to vše vytváří pohlcující atmosféru.
  • Můžete vytvářet vlastní obsah do War Thunderu a sdílet ho s ostatními na War Thunder Live s možností vydělat reálné peníze skrze program Sdílení výdělku (Revenue Share)!
War Thunder náhled z hry

Hardwarové požadavky

MINIMÁLNÍ

Win 7/8/10, OS X, Linux

Dual-Core 2,4 GHz

4 GB

Intel HD4k, Radeon 46XX, GeForce GT520

7 GB

HW

OS

Procesor

RAM

Grafika

Místo na disku

DOPORUČENÉ

Win 7/8/10, OS X, Linux

Intel Core i5 / i7

8 GB

GeForce GTX650+, Radeon 77XX+

16 GB