Vesmírné hry online zdarma.

Vesmírné hry online zdarma

OGame

Nemusíte zrovna projít Hvězdnou bránou, abyste se dostali do nových světů. Vybudujte vlastní civilizaci, která bude nejenom fungovat, ale především prosperovat.

Hrát zdarma O hře

Star Conflict

Akční MMO vesmírná střílečka se spoustou modelů lodí, svižných bitev a možnostmi rozvoje arzenálu i strategie. Dokážete přežít sami nebo se přidáte k ostatním a smlsnete si na jiné frakci?

Hrát zdarma O hře

Skyforge

Klasická MMORPG, kde se můžete postavit bohům! Navštivte málo probádané světy, bojujte s nepřáteli a plňte zajímavé úkoly. Vyberte si jedno ze třinácti povolání a hurá na věc!

Hrát zdarma O hře

Affected Zone Tactics

On-line tahová strategie jako řemen s bohatými možnostmi kooperačního PvP boje. Když se do postapokalyptického světa přimíchá ještě ten paralelní, je rozhodně o zábavu postaráno.

Hrát zdarma O hře

Vesmírné hry

Ve vesmíru je stále dost prostoru na to, aby vznikala spousta originálních her s vesmírnou tematikou. Ponořte se i vy do hlubin kosmu a zažijte dobrodružství, které na si té naší zemské hroudě jen tak nedopřejete.

Originální rasy a světy

Největší předností vesmírných her jsou jejich de facto nekonečné možnosti. Ať už se jedná o světy, lokalizace, zbraně, lodě nebo herní postavy a rasy, každá hra vám nabídne své vlastní jedinečné univerzum, do kterého můžete vstoupit a stát se jeho součástí.

Vyberte si sami, na jakou stranu se přidáte, za koho budete bojovat a jaké budou vaše atributy. Celý svět je samostatnou jednotkou a vy musíte objevit jeho zákonitosti. A právě toto zkoumání a objevování možností je u vesmírných her tak silným lákadlem.

Souboje a války napříč celým vesmírem

Ve vesmírných hrách se fantazii meze rozhodně nekladou. Tvůrci vymýšlení unikátní lokace, stavby i vojáky. Vše je střiženo do futuristického kabátku, což umožňuje využít kreativní myšlení.

I přes nekonečnost kosmu není stále dost velký, aby nedocházelo k soubojům a každý žil mírumilovně ve své galaxii. Ba naopak. Všichni hráči baží po surovinách, cennostech a lootu ostatních, včetně vás. Porážení soupeřů, získávání galaxií je skvělou možností, jak si zajistit respekt a úctu v celém vesmíru nebo alespoň ve vámi ovládaném sektoru.

Samozřejmostí jsou tak nejrůznější zbraně a vesmírné lodě, které můžete za nasbíraný loot a zkušenosti vylepšovat, rozšiřovat jejich možnosti a tím také dosáhnout lepších výsledků v boji. Ať už cestou strategie nebo v rámci hutné akce. Mezi vesmírnými hrami totiž najdete nejenom budovatelské či tahové strategie, ale také masivní MMO střílečky.