Online hry se zvířaty.

Online hry se zvířaty zdarma

Wauies

Prohlížečová online hra se zvířaty, ve které si vybudujete vlastní obchod s domácími mazlíčky. TOP hra pro milovníky psů a koček.

Hrát zdarma O hře

My Free Zoo

Vyzkoušejte slasti i strasti ředitelé zoologické zahrady. Postarejte si o zvířata i zaměstnance a vybudujte zoo přesně podle vlastních představ. Casual gamesa nejen pro milovníky zvířat.

Hrát zdarma O hře

My Little Farmies

Jak se farmařilo za starých časů? To si vyzkoušíte v plné kráse. Zapomeňte na kombajny, vyspělou techniku nebo dotace z EU, v této hře si musíte všechno vypiplat a především vyklikat sami.

Hrát zdarma O hře

Big Farm

Vybudujte fungující statek, pěstujte plodiny, chovejte zvířata a zajistěte si trvalou obživu ve světě virtuálního farmaření.

Hrát zdarma O hře

Hry se zvířaty

I milovníci zvířat mají své hry. Jejich prostřednictvím se můžete stát chovatelem, provozovatelem zverimexu, farmářem na statku nebo se třeba rovnou pustíte do stavby zoologické zahrady.

Starejte se o své čtyřnohé miláčky

Stejně jako ve skutečnosti musíte o svá zvířátka náležitě pečovat. Zajistěte jim dostatek potravy, pravidelně je krmte, postavte jim ohrady a domečky se spoustou hraček. Jejich spokojenost vám otevře další možnosti rozvoje a cestu do vyšších úrovní.

Hry se zvířaty vypadají na pohled roztomile, ale otestují vaše schopnosti strategie, plánování i obchodování. Vyberte si z velkého množství budovatelských strategií s prvky simulace. Díky tomu se do hry dostávají také aspekty jako chov zvířat, jejich rozmnožování, případně získávání produktů pro další rozvoj.

Druhy zvířat – je libo, psa, kočku, koně, žirafu nebo snad slona?

Ať už se pohybujete na farmě, ve zverimexu nebo v zoo, vždy máte na výběr z nepřeberného množství fauny. Ta se řídí jen tím, co je typické pro daný segment. Pokud tedy patříte mezi fanoušky farmářských her, čekají na vás hospodářská zvířata, jako jsou krávy, prasata, kozy, slepice apod. Ve zverimexu narazíte na psy nebo kočky a asi největší možnosti výběru máte při stavbě zoo.

Získáváním zkušeností a plněním questů odemykáte nové objekty i zvířata. Vzácné exempláře na vás čekají v každé hře bez ohledu na tematiku a zaměření. Samozřejmostí jsou široké možnosti úprav, díky kterým bude váš herní zážitek zcela unikátní.