Wauies.

Wauies – hra se zvířátky

Prohlížečová online hra pro PC, ve které si vybudujete vlastní obchod s domácími mazlíčky. TOP hra pro milovníky psů a koček.

Psy a kočky, kam se jen podíváte

Vlastnit zverimex je ve skutečnosti pořádná řehole, ale díky hře Wauies to zvládne každý. Stačí se jen zaregistrovat a ihned se můžete pustit do tvorby unikátního obchůdku se spoustou zvířátek. Objevte široké možnosti úprav a dejte všemu jedinečný styl a vzhled. Pečujte o své mazlíčky z řad domácích i exotických exemplářů, ať u vašich zákazníků vzbudí zájem a obdiv.

Majitelem obchodu

Ve hře se musíte postarat o celkové fungování zverimexu. Není to jen o nákupu zvířat, ale také o budování, stavění nových prvků, zkrášlování a starání se o to, aby vaše zvířátka byla šťastná a spokojená. K dispozici budete mít nepřeberné množství stavebních prvků, od klasických hraček a ohrádek až po luxusní předměty. Dejte čtyřnohým miláčkům nádherný domov, který si zaslouží. Ke všemu se však musíte dostat trpělivou hrou a správným strategickým uvažováním a plánováním.

Grafické zpracování, které vdechne vašemu obchodu život

Vychutnejte si realistické animace a chování zvířat. Detailní vizuál odpovídá požadavkům i velmi náročným hráčům a současně nepřekračuje požadavky na komfortní hraní v internetovém prohlížeči. Roztomilost všech zvířátek budete moci vidět na vlastní oči.

Od čivavy po labradora

Nezáleží na tom, zda máte rádi malinké psíky, jako je čivava, krysařík nebo pudl, velké dogy či elegantní chrty. Na výběr máte široké spektrum psích i kočičích ras a je na vás, jestli se zaměříte na chov lépe dostupných, ale běžných plemen, nebo se budete specializovat na vzácné a exotické kousky ze zvířecí říše.

Chovatelem se vším všudy

Vypiplejte z malého bezbranného koťátka silnou a krásnou kočku s lesklou srstí. Ve hře Wauies budete mít na starosti výchovu zvířátek, jako by byla vaše vlastní. Kromě výchovy musíte zajistit také správnou výživu a pravidelné krmení, abyste dosáhli nejlepších výsledků. Nechybí ani možnost rozmnožování, a tak se stáváte správným chovatelem.

Expanze a hraní s ostatními

Jak si tak vesele rozšiřujete svůj obchůdek a podnikáte, přicházejí noví zákazníci, které musíte obsloužit. Uvidíte, že věhlas vašeho obchodu poroste a budete mít stále co na práci. Kromě toho se můžete paktovat s ostatními hráči, a to dle libosti a vašich možností. Uzavírejte přátelství, pomáhejte si navzájem a vybudujte nejlepší virtuální zverimex široko daleko. Tento aspekt výrazně prodlužuje dobu hraní a přináší novou porci zábavy. A když už si myslíte, že není nic, co by vás překvapilo, najde se nová výzva a úkol, který musíte splnit.