Liberators.

Liberators

Webová strategie Liberators, která vás zavede na bojiště v období 2. světové války. Dokážete vyrvat Evropu ze spárů nacistického Německa?

Liberators – důraz na historii

Hra vás na první pohled (a také na ty další) překvapí tím, jak se snaží co nejvěrněji držet přesných historických událostí. Ve hře tak najdete skutečná místa, postavy a precizně zpracované objekty, ale také pozadí událostí apod. Díky tomu na vás Liberators dýchne fantastickou atmosféru, která vás dokonale vtáhne do děje.

Vývojáři si dali skutečně záležet, aby po historické a faktické stránce svůj titul komplexně „vymazlili“ do těch nejmenších detailů. A to se u tohoto typu her jen tak nevidí.

Budování vaší základny

Ve hře začínáte pěkně zhurta – vylodění na pláži Omaha – a pak už vás čeká pořádná budovatelská dřina při stavbě a rozvoji vlastní základy. Zajistěte přísun surovin, infrastrukturu a jakous takous soběstačnost vaší základny. Hotovo? Pak se můžete vrhnout do stavby dalších budov. Každá z nich má své specifické vlastnosti a možnosti, které postupně objevujete. Budete se muset rozhodnout, jakou cestou se vydáte. Kromě shromažďování surovin se musíte zaměřit také na vybudování silného a vyváženého vojska.

Armáda

Ve hře máte na výběr z několika generálů, přičemž každý z nich má své specifické atributy, slabosti i odolnosti. Vybírejte podle budoucí strategie, kterou se ve hře chcete prezentovat a využijte jejich jedinečné vlastnosti a efekty na maximum.

V tahovém bojovém systému se dokonale projeví vaše taktické uvažování a i to, jestli jste správně namixovali armádu, vozidla, určili správnou formaci a jejich pozici.

Spojenectví a diplomacie

Žádnou válku nevyhrajete sami bez dalších spojenců, a to ani ve virtuálním světě. K dispozici máte hlavní příběhovou kampaň, kde se to dá ještě tak nějak šolichat, ale postupem času budete spravovat další osvobozená města, na která si svou armádu brousí i ostatní hráči. Generálové Liberators, spojte se v režimu Alliance Wars a vrhněte se do impozantních bitev nejenom proti Třetí říši, ale také proti dalším hráčům.

Díky vysoké autenticitě celého titulu vás hra Liberators naprosto pohltí.