Felspire.

Felspire

Chytlavá hra, která zabaví na dlouhé hodiny, tak přesně to je Felspire. Můžete si vybrat hned z několika druhů postav – srdnatý lukostřelec, válečník nebo kouzelník. Co je cílem hry? Monstra z podsvětí Vás ohrožují a tomu musíte prostě učinit přítrž, o nic jiného tady nejde. Dokážete to? Nebo uvrhnete svět do temnoty?

Hra se dá zatím hrát jen v angličtině (dále i v čínštině, francouzštině, němčině a turečtině), česká mutace chybí. Jazykově ale rozhodně nejde o nic složitého a hlavně mladší ročníky nebudou mít nejmenší problém. K dispozici je samozřejmě i centrum podpory a obsáhlé fórum, kde můžete diskutovat nebo si nechat poradit zajímavé herní tipy a triky, vývojářem celé hry je pak firma 37Games, která má na svědomí například i hry jako Nightfalls, Siege Lord či Dragon Atlas.

Hráči mohou, jako v případě jiných online her, nakupovat za peníze diamanty, které pak investují do lepší herní výbavy. Jde tedy o klasické MMORPG, v tomto ohledu má hra velkou konkurenci, její hratelnost je ale vysoká. K dispozici je hráčům od srpna 2015.

Kouzla nebo boj tváří v tvář?

Při tvorbě své postavy si můžete vybrat z již zmíněných tří možností. Zlepšovat se můžete bojem, případně si vylepšení koupit, celkově je k dispozici patnáct různých specializací v různých ohledech, každá postava tak může být jedinečná. Pestrý svět, který je současně bitevním polem, nabízí i zajímavou paletu itemů. Bojovat můžete jak gilda proti gildě, samozřejmostí jsou souboje 1v1. Bonusem je i velmi přehledné ovládání, hráči se zorientují velmi rychle.

Mírnou nevýhodou je zde „automatic gameplay“, tedy boje si příliš naživo neužijete. Na stranu druhou si lze vybrat z pestré palety herních doplňků, což dělá Felspire hodně atraktivní. Svět Eremos potřebuje zachránit, dokázat něco podobného můžete jen Vy!