Crossout.

Crossout

Rok 2047, 20 let po celoplanetární katastrofě. Postavte si vlastní útočné vozidlo: šasi, kola, kabina, zbraně, pancíř – a vykroste je! Nájezdy, bitvy, ochrany konvojů, to vše jsou úkoly, za které získáváte body, nové díly a plány na větší vozidla. Ostatní soupeři vám však nedají nic zadarmo. MMO hra Crossout patří do žánru akčních stříleček, kde můžete rozhodně čekat pořádnou akci a neutuchající spršku střel.

Od teréňáku k obrovkému monstru

Začínáte s jednoduchým teréňákem s pár kulomety. Postupně měníte kabiny, kola, přidáváte brokovnici, dělo, doplňky jako radar, rádio. Na auto navaříte útočné nože, pořídíte si dron. Auto můžete kdykoli od základu přestavět, z těžkého trucku udělat třeba lehkou a obratnou buginu.

Postupem ve hře se otevírají další plány aut, další díly a lepší zbraně i vybavení, které Vám zajistí větší útočnou i obrannou sílu. Útočit můžete jak zdálky, prostřednictvím palných zbraní, tak i zblízka, z nožů přejdete na motorové pily a útočné vrtáky. Jednoduše Crossout!

Mise a nájezdy

Každý den se mění úkoly a mise. V misích bojujete v týmu reálných hráčů proti druhému týmu sestavenému z dalších hráčů. Cílem je udržet vlastní základnu a obsadit tu soupeřovou, případně zničit všechny ostatní protivníky. Za aktivní účast v bitvě získáváte body do dalších úrovní a také další díly.

V nájezdech bojujete s týmem lidských hráčů proti počítačovým protivníkům, kteří se snaží zabránit získat cenný náklad, zničit konvoj, který ochraňujete apod.

Stavba vozidel

Vylepšujte auta za nasbírané zkušenosti a za herní peníze. Vytvořte ničitele, nad kterým se protivníci roztřesou už po přihlášení do hry. Díly vám zůstávají, kdykoliv můžete postavit zcela nový koncept, který potřebujete do boje. Vylepšete vše potřebné, dostaňte se na potřebnou úroveň a užijte si ten pocit, kdy se váš tank vyšvihne na nový level. Díky tomuto postupnému vylepšování máte neustálou motivaci do hry. Vrhněte se do boje!

Crossout announce